Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać w olympus2207. Utknąłem, może ktoś podpowie. Chodzi o dostęp do olimpu. Mam 1rzecz z czterech na liście Douglasa(encyklopedię z NWO). O jakis specifik z Tęczy, jaki 'tricky repair kit" od Szakali i jak wejść do livos żeby zdobyć prototyp plasma rifle. To tyle z moich pytań

Mam też kilka podpowiedzi dla zaczynających:
Po wyjsciu z tartaru kierujemy się na południowy-zachód do NWO- Nowy Porządek świata. Jeżeli mamy około 80% broni palnej będziemy mogli brać udział w karawanach u Flinta- daje po 300 baterii za kurs, dodatkowo fanty i EXP! z bandytów. Oczywiście stoimy i czakamy jak karawaniarze robią za nas robotę. Kilka kursów i możemy u szakali kupić pancerz wojskowy, który jest potrzebny by wrócić bez przypału do Tartaru. Nie atakują nas w nim też patrole z olimpu. Bardzo dobra opcja na początek. Odnośnie kupowania u kupców- czasami cena jest zawyżona dwukrotnie, wychodzimy i wchodzimy w okno barteru aż będzie jak najniższa.

Figurka Pana Ziemniaka- Szczęście +1. Jest ona w Pearson Town na południowy-wschód od NWO. Żeby odkryć lokację, musimy pogadać z Henrym-stoi w WNO na drugiej mapce pomiędzy wejściem do fabryki konserw, a czerwonym samochodem. W trakcie rozmowy okazuję się, że tam uciekli jego znajomi i trzeba ich odbić, pokazuje nam na mapie. Ważne dla każdego kto tworzy przemyślaną postać- np. perk sniper potrzebuje 6 luck i jest on na 24 lvl. Dajemy więc 5i dobijamy figurką, zaoszczędzony punkt ładujemy w coś innego.

Wiem, że są jeszcze inne figurki ale nie odkryłem.

#olympus2207 #falloutmod #fallout
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ochlapto: jak się na nią natknę to poprawię bo bez zobaczenia tego ciężko poprawiać w ciemno ;) druga rzecz jest taka, że niektóre elementy brzmią tak samo a mają różne znaczenia - w oryginale było np "maszyna" pisane cyrylicą a po polsku to maszyna lub samochód, więc niekiedy było to brane na czuja :) ale na bieżąco staram się poprawiać, w nowej paczce będzie spolonizowany interfejs.
@Ochlapto wickets na to see masz jedną z pięciu (akurat w Twoim przypadku trzeba jeszcze właśnie plazmówki
"Anyway, you find your way into Olympus (either by getting the Rapture, Ultimate Repair Kit, Plasma Rifle Prototype and NWO Encyclopedia or by getting the Herald Robes)"

A żeby do Livos wejść skill check:
"Speech is important... you NEED high (over 75%) to get inside Livos - the dialogue to pay Edward 1000 batteries just
Zacząłem grać w olympus2207. Utknąłem, może ktoś podpowie. Chodzi o dostęp do olimpu. Mam 1rzecz z czterech na liście Douglasa(encyklopedię z NWO). O jakis specifik z Tęczy, jaki 'tricky repair kit" od Szakali i jak wejść do livos żeby zdobyć prototyp plasma rifle. To tyle z moich pytań


Żeby wejść do Olimpu musisz pogadać z tym Gregorusiem w Tartarze, on ci powie, że w jednej lokacji na pustkowiach jest karta dostępu do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ochlapto: to znany błąd i szukamy przyczyny, na pocieszenie powiem tylko że w angielskiej wersji ten tekst też jest po rosyjsku. Podobnie w widoku inwentarza, pytałem na nma ale nikt mi nie odpisał.

W paczce jest katalog "put into the root", a w nim translations.ini, może wrzucenie go do głównego katalogu rozwiąże problem. Ja szczerze nie pamiętam teraz czy go wrzuciłem, ale chyba przy szukaniu przyczyny sprawdzałem to. Problem jest też
@Kubeusz89: Walka z ostatecznym bossem- kiedy rozwala się bramy do niego, w pasku jest coś takiego- Centralna Osłona krytycznie obrywa w przewód, tracąc 90pw; uderzenie omija chitynową zbroję i ciska tym przerośniętym owadem.

Jak się rozwali bramę- Owad rozważa czy pozostać przy życiu.

Raczej z owadem nie walczymy a z furtką do bossa
Wiem, że są jeszcze inne figurki ale nie odkryłem.


@Ochlapto: większość jest w lokacjach ściśle związanych z fabułą. Regularnie naciskaj lewy alt i znajdziesz :) Ja nie miałem wszystkich, chyba jednej mi brakowało. Jeśli będziesz chciał, to napiszę gdzie jest kilka z nich bo nadal pamiętam.