Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: @Slodkie_Mango_Z_Ananasem: @The_Joker: @mmmmmmmmmmmmmm:
"You can also print it without spiral mode by setting infill to 0% and zero top layers. This allows to print with more shells for extra strength, but it will produce a visible seam unless you enable random contour starting points in your slicer."
na te nie zwrocilem uwagi, zaraz sprawdze, jednak z tekstu wynikalo, ze to nie powinno miec znaczenia jak drukuje w
  • Odpowiedz
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: co do zmiany koloru, ja takiego przypadku nie mialam, ale mój znajomy z niebieskim filamentem od Print-Me miał tak, że zmieniał się na jaśniejszy po wydruku. Jak wolniej się drukowało to był jaśniejszy xD

@Felonious_Gru: @1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: mialam takie bloby na swojej Prusie jak drukowałam z filamentu DevilDesign. W losowych miejscach przy przejściu na wyższą warstwę był "blob", przez co wydruk nie był gładki a ma grudki w losowych
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: wydawalo mi sie, ze przywrocilem wszystko do fabrycznych, ale chyba utworze jeszcze raz profil dla drukarki i filamentu, cholera wie, co tam poprzestawiane jest :) .
Znasz moze jakies dobre zrodlo do nauki slicerow itd? moze byc po angielsku, a w formie ksiazki byloby najlepiej. Musze sie nauczyc rozpoznawac i nazywac problemy, wtedy bedzie szybciej znalezc ich zrodlo.
  • Odpowiedz