Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile Tromba płaci miesięcznie za leasing tego samochodu i jak go skonfigurował...Raczej napewno nie tak jak to powiedział na filmie, że na maxa bo wtedy to auto by wychodziło koło miliona. Niestety w Mercedesie wszystkie opcje dodatkowe są mega drogie i nie wydaje mi się, że Tromba wziął do tej fury wszystko co najlepsze. Chyba że go stać i będzie to spłacać x lat. Mini Majk powiedział u siebie na odcinku, że zarabia z youtuba między 20-30k więc Tromba musi mieć o wiele więcej patrząc na to, że ma dużo więcej wyświetleń. Do tego dochodzi instagram, tiktok bodajże bo też da się tam jakoś zarabiać plus jakieś inne biznesy, nie mam pojęcia czym mogą się zajmować takie osoby z internetu jak Tromba, ale mógłby np kupić bitcoina za 50k i czekać aż jego cena poszybuje w górę i wtedy go sprzedać. Dla nich te 50k nie robi wrażenia skoro połowę tej sumy wydają miesięcznie na opłaty związane z wynajęciem tej chaty, leasingiem, paliwem itd. Nie życzę mu źle ale widząc jak on jeździ to teraz tylko czekać kiedy rozwali tą furkę. Myślałem to samo o Krzysiu, a tu proszę, jeszcze jeździ i nic nie rozwalił. Zastanawia mnie czy Tromba będzie dawał Marysi jeździć tym autem.. Pewnie nie bo będzie się bał hehe
#friz
  • 23
@memiusz: oczywiście, że nie XD. Normalnie odliczasz 100% i tyle, nie prowadzisz kilometrówki o którą Ci chodzi :). Nie będę tutaj pisać co i jak ale jak ktoś jest kumaty i będzie chciał to się dowie :)

@smieszek321: no dokładnie XD
@Bunsen: tylko trzeba brać pod uwage że oni mają większą współprace podpisaną z mercedesem. Nie ma co wierzyć w bajki że płaci pełną rate leasingową bo na bank mieli bardzo dobre zniżki za reklamę. Wszędzie auto jest promowane: YouTube, instagram.
Wystarczy zobaczyc jak dobrze zarabiają największe kanały motoryzacyjne np: Zachar.
No tutaj napewno Mercedes coś im obniżył bo to dla nich ogromna promocja, a już chyba kilka lat ze sobą współpracują.

A samo auto kosztuje ok 500k plus wszystkie bajery, ulepszenia itd jak to mowil Tromba to mysle ze mogl dobic jeszcze jakies 200tysi wiecej. Kiedys bawilem sie konfiguratorem Mercedesa i same jakies super hamulce to koszt ponad 30k. A on wzial ponoc wszystko na maxa.
@Bunsen: @dawid131: @zurad: dopchany po sufit konfig to 640k (nie licząc lakieru - zostawiłem darmowy biały jak u Tromby). Jeżeli nic nie przeoczyłem w konfiguratorze.
Do tego rabat i pewnie dość spory bo pewnie mają współpracę (Tromba, Friz i Werka raczej nie bez powodu mają i mieli Mercedesy). Z tego co zrozumiałem z filmu między słowami wynika, że Marcysia też będzie miała Mercedesa.

Do tego K1 Pika pewnie wylądował
ArekJ - @Bunsen: @dawid131: @zurad: dopchany po sufit konfig to 640k (nie licząc laki...

źródło: comment_1630677919JV6DWM9L6q2tiU8N5neUdD.jpg

Pobierz
@ArekJ: dla zwykłego Kowalskiego dają rabaty do 20%, to już masz 512k, tak jak mówiłem, nie ma opcji, żeby on zapłacił za to więcej niż 500k.
Odnośnie A35, to on go raczej nie wykupił, więc nic w rozliczeniu nie zostawił, po prostu je oddał bo leasing się skończył i go nie przedłużył, tyle..
@Bunsen: raczej zarabia wiecej od Mini majka bo mowil w odcinku nie tak dawno temu ze ma na koncie tyle ze przez 30 lat moglby zyc jak zyje i juz nic nie robic, wiec jakby to obliczyc to pare baniek moze miec