Wpis z mikrobloga

@jenkins_slave: planer na stronie raczej lipny. Ja korzystałem ze studia w sklepie. Zadowolony jestem w połowie, pani chciała mi wstawić wielką zaślepkę przy łączeniu dolnych szafek. Na szczęście podczas montażu Pan stwierdził cyt. "co ona pier*****. Jedz po szafkę 20 cm na luzie się zmieśvi. Zawsze to miejsce na jakieś szpargały"no i miał racje( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jenkins_slave myślę, że warto. Dwa lata temu korzystałem zarówno z projektowania jak i z zakupu wszystkich mebli wraz ze złożeniem. Trafiłem na świetną ekipę. Kilka rzeczy z instalacji domowej trzeba było przerobić i za drobną opłatą się tym również zajęli.
@jenkins_slave: jeśli mogę coś doradzić, bo właściwie nie ma dużej różnicy w którym markecie się zedecydujemy na kuchnię... gdy pójdzie coś nie tak, a często się to zdarza, nie możemy liczyć na priorytetowe, sumienne załatwienie reklamacji. Jesteśmy jednym z tysięcy Klientów, a Kierownicy działów reklamacji premii za zadowolonych Klientów nie otrzymują. Za trzymanue kosztów działu w ryzach - owszem.

A niestety mamy takie czasy, że potrafi czegoś brakować z dnia na
Sam właśnie uogólniles sytuacje na podstawie historii jednego mirka ( )


@Unter: Wskaż mi proszę ten fragment. Przedstawiłem jedna historie, majac na celu uczulenie na pewne zagrania. Ze tutaj wszystko trzeba dwa razy tłumaczyć.
Znajdź dostawce szafek na alledrogo, później znajdź ich stronę. Kupisz wszystko w wymiarach co 5 cm lub co 10.Rozrysuj sobie kuchnie na kartce formatu A4 kratkowanej. Ustawisz sobie jak ci pasuje i według ciebie. Mi wyszło 5,5 k za kuchnie w bloku. Ze stolarzem kosz około 12