Wpis z mikrobloga

635 336 + 191 + 167 + 183 + 184 + 183 + 210 + 151 = 636 605

Tłusty, tygodniowy bikepacking na ścianie wschodniej, a konkretniej to Zamojszczyzna, Roztocze, dolina Sanu czy słynna droga wojewódzka 816 ciągnąca się w wzdłuż granicy z Ukrainą. Trasy rysowane brutalnie pod gminy, ale mimo to udało się zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Gęstość zaludnienia sporo mniejsza niż zwykle, niemniej w większych miejscowościach sklepów i usług nie brak. Na plus asfalty, rysując trasy heatmapa stravy w wielu miejscach pokazywała brak danych xD tylko trzy razy istotnie nie było asfaltu, w zamian błoto lub piasek. Na ostatnie dwa dni przybyli #drozdzowkarze w składzie @Mortal84, @edicsson i @wspodnicynamtb i jedno niewykopowe dziewczę, a na paręnaście kilometrów dołączyli @metaxy oraz @pawlos10rs

#rowerowyrownik #100km (nr 33, 34, 35, 36, 37, 38) #200km (nr 7) #zaliczgmine (+125)
Dewastators - 635 336 + 191 + 167 + 183 + 184 + 183 + 210 + 151 = 636 605

Tłusty, ...

źródło: comment_1630964325GTJfcIw8HQgrXFpbSAxskW.jpg

Pobierz
  • 14
@Dewastators a jak droga Bodaczów Biłgoraj, Biłgoraj Rzeszów.Planuje Zamość-Rzeszów ale na razie tylko za Biłgoraj mam przebadane tereny. Do Biłgoraja przez Zwierzyniec leci greenvelo całkiem niezłym asfaltem, górą nigdy nie pomyślałem żeby jechać
@Jnjjj: Bodaczów -> Biłgoraj możesz lecieć główną DK74 przez Szczebrzeszyn (lub bocznymi wiochami tu przez Brody, jakość nawierzchni taka sama), a nawet kawałeczek na północ przed Szczebrzeszynem możesz wjechać w gminę Sułów jeśli zbierasz, od Szczebrzeszyna do Zwierzyńca kawałek dobrym poboczem i zaraz się zaczyna asfaltowa ścieżka Green Velo do samego Zwierzyńca i stąd na Biłgoraj możesz lecieć albo DW 858 (fragment Zwierzyniec - Hedwiżyn asfalt średni, miejscami koleiny ale jakichś
@pawlos10rs dzięki, do zwierzyńca byłem z 20 razy I najlepiej mi się leci do Bodaczowa główną I potem przecinka na brody, powrót przez obrocz kosobudy wychody mokre. Ostatnio właśnie przeciągałem max cluster przez sól do Harasiuk I teraz szukam jak dalej