Wpis z mikrobloga

@saakaszi: 5G jest niebezpieczne. moze nie na poczatku gdy postawia tylko maszty, ale gdy nadajnik bedzie co kilkaset metrow na przyklad juz tak. to rozchwiewa balans elektoromagnetyczny, ale ty pewnie skonczyles nauke fizyki na poziomie szkoly podstawowej


XDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wigr: Jak ktos mieszka obok masztu to rowniez przyklada sobie dodatkowo telefon do glowy. Jest badanie z Tajwanu ktore znalazlo jakas niewielka korelacje miedzy nowotworami i mieszkaniem obok nadajnikow, jak rowniez w Nature zostala opisana interakcja niejonizujach fal elektromagnetycznych z komorkami. Oczywiscie trzeba 5G wdrazac jak najszybciej, ale nie widze powodu by byc tak bezkrytycznym bo to podejscie zupelnie nienaukowe.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Juz #!$%@? te teorie spiskowe i szurow ale niech ktoś mnie przekona ze te 5g sens ma. Tego posta pisze z LTE na którym absolutnie ni nie ścina i transfer jest w #!$%@? filmy netflix, wszystko lata xD. Juz serio na #!$%@? te 5g. Mam wrażenie ze to juz trochę jak blu ray. Nigdy nie odnosił takiego sukcesu jak vhs czy DVD bo tam juz różnice naprawdę kosmetyczne były dla
  • Odpowiedz
@trollasek: Ojezu taka odpowiedz to ja w każdym artykule o 5g przeczytałem. Co to da dla Janusza siedzącego na fb czy tam sebka który ewentualnie odpali film na yt.
  • Odpowiedz
@trollasek: Ma być dla większości społeczeństwa. Nie jestem jakimś aktywista ale juz nawet w imię oszczędzania przyrody xD jaki jest sens #!$%@? kolejnych masztów i modernizowania istniejących itp itd skoro nikt nie zauważy różnicy.
  • Odpowiedz
@Furiat to że ty nie zauważysz to nie znaczy że nikt nie zauważy. Dla pewnych usług 4g to za mało. I jakiego oszczędzania przyrody jak 5g to będzie w dużym zagęszczeniu ludzi a nie na łąkach czy lasach
  • Odpowiedz
Tego posta pisze z LTE na którym absolutnie ni nie ścina i transfer jest w #!$%@? filmy netflix, wszystko lata xD


@Furiat: xD
To samo mogłem powiedzieć 17 lat temu jak miałem Internet chyba 128kbs i 1Gb pobierałem w bodajże 8h. Po co komuś szybszy Internet? Gierki mają max 600mb, a na YouTube wystarczy chwile poczekać i załadujesz filmik w 240p. Nie widzę powodu, żeby przyśpieszać Internet. Przecież filmy w jakości
  • Odpowiedz
@niochland: No i co ty myślisz ze nad tym nie kminilem xD. Po pierwsze obserwujemy odwrót od dużych ekranów typu klasyczny PC czy tam laptopy 15,6 w stronę tabletów, netbooków i głównie smartfonów. Pokazują to statystyki wszelkie ruchu internetowego itp itd. Do tego wiemy ile ludzkie oko widzi ppi z jakiej odloglosci itp. Ja po prostu nie widzę fizycznie możliwości żeby przekonać ludzi typu weź 5g a filmik live 8k na
  • Odpowiedz
@karolinkaaa2001: literalnie powinni twoje zdjęcie wkleić na Wikipedii pod hasłem „efekt słabej edukacji i dostępu do internetu”. Jestem na wielu szurskich grupach ale ty mogłabyś tam być moderatorem
  • Odpowiedz