Wpis z mikrobloga

@JankesPn: Panele winylowej przed montażem powinny przebywać w pomieszczeniu gdzie jest zbliżona temperatura pomieszczenia gdzie będą montowane zalecenia są na instrukcji paczki, jeśli były montowane na klej szparka mogła się zrobić z kilku powodów nierównej podłogi, rozeszły się spowodowane wahaniem temperatur, złym ułożeniem, panel mógł być źle docięty na fabryce zdarza się. Z taką fuga jak jest podłodze nic nie będzie. Jestem montażysta więc wiem.
Dom deweloperski więc wylewka powinna być ok.


@JankesPn No to może budynek jeszcze gdzieś osiadł tak że posadzka pękła i dlatego tak się zrobiło?

Jestem montażysta więc wiem.


@MrKarpiuk Możliwe że nowy budynek minimalnie osiadł tak że zrobiło się naprężenie aż powstało pęknięcie w posadzce i to przez to tak się rozeszły?

@Rafalski45 @Norskee @zoombie Jak myślicie możliwe jest to co piszę skoro budynek nowy?
Z nowymi budynkami jest jak mówisz też może coś się ruszać jeszcze ciągi komunikacyjne miejsca gdzie się człowiek porusza narażone jest na ruszanie się paneli wahania temperatur przyczyn może być wiele. Nie raz jest położone że jest pięknie a po użytkowaniu coś wyjdzie jest to normalne.
A tak serio - wygląda na normalne położenie.


@zoombie: ty chyba sobie jaja robisz, to ze u ciebie wygląda jak u dziada, to nie znaczy że innemu może nie przeszkadzać xD
@Pilaf: Nie każdy jest takim purystą bnudowlanym, że z miarką gania po domu i ludzi wqurwia. Ja w domu mieszkam, więc wiem, że i tak o to się nikt nie zabije, a defekt czy tu czy tam mi nie przeszkadza.