Wpis z mikrobloga

@WHlTE: to już piszesz co było potem ale ogólnie to każdy przylatujący z UK ma mieć kwarantannę. Szopka jak widać w brazylijskim sanepidzie ale i w szeregach FIFA. A poza tym sanepid odwalał tak samo jak federacja argentyńska, która jakimś trafem zapomniała że piłkarze przylecieli z UK ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni tam wszyscy są siebie warci.
@pies_ogrodnika: FIFA nie kara zawodników tylko kluby za to, że nie puściły swoich piłkarzy na reprezentację mimio, że federacja krajowa ich powołała. Za kare mają być nie dostępni do gry w najbliższym meczu a Fred i Silva jeszcze w pierwszym meczu LM.
@pies_ogrodnika: to kluby nie moga skorzystać z zawodników. Zawodnikom nawet pensja nie poleci. Po prostu nie zagrają jednego meczu. Masz pomysł na lepsze rozwiązanie? FIFA musi zareagować, żeby nie okazało się tak, że w przyszłości kluby nie będą puszczały zawodników bo będą czuły się bezkarne.
@Itun: Zawodnik traci, bo nie zagra meczu. Mówimy o dobrych zawodnikach a nie pozerach którzy są w szerokiej kadrze ale nie grają, albo wręcz nie ma ich w kadrach zespołów. Co do reakcji FIFA, to każdy kij ma dwa końce. Po pierwsze to ja myślałem, że granie w reprze jest dobrowolne, a nie obowiązkowe. Jestem zawodnikiem, to mój zawód, w klubie zarabiam hajs. Jeśli stracę pozycję w "11" bo FIFA mi