Wpis z mikrobloga

Jaka oblężona twierdza, masz coś z głowa? Co z tego wpisu jest nieprawdą?


@robert7454: nieprawdą jest sugestia, jakoby Anglicy widzieli rasizm u Polaków, a u Anglików już nie. oblężona twierdza, bo wpis niezgodnie z prawdą sugeruje, jakoby Polacy byli oskarżani o rasizm, a rasizm w UK był pomijany milczeniem. tymczasem w rzeczywistości niedawno były dwie afery, gdzie Anglicy ujawniali rasizm u siebie: najpierw w rodzinie królewskiej, a potem wśród swoich kibiców.
@loczyn: no przecież tłumaczę, że się skupili na swojej najpierw xD te oskarżenia to się w ogóle nie ograniczają do jakichś dwóch losowych lamusów ze sztabu Anglii? a ból dupska co najmniej jakby królowa we własnej osobie ogłosiła oficjalnie że Polacy to rasiści xD no i oczywiście jednocześnie że Anglicy to nie rasiści, bo jest mowa o hipokryzji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@koberone: #!$%@? wykopków odcinek 100 xD przecież 1000 razy już było tłumaczone, że ci ludzie to robili z własnej woli i zgodnie z własną tradycją xD

Wiem że komentuję mema ale zjeby w komentarzach to już poważna sprawa - będą mówić o rasizmie a nie przeszkadza im, że sami chcą dyktować murzynowi co ma robić na swojej ziemi XD @robert7454
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koberone: Oni ogólnie jako nacja są nadwrażliwi albo "nadświadomi". Miałem do czynienia z dużą ilością Anglików z przekroju wiekowego od 18 do 90+ i oni bardzo lubią kogoś o coś oskarżać albo się obrażać o pierdoły. Nie wiem z czego to wynika akurat u nich ale jest jakieś takie poczucie, że jak ty śmiesz śmieć w ogóle.