Wpis z mikrobloga

@professionalgambler: nie łatwiej i szybciej po prostu przestać kupować żeby zdechli z głodu? Z tymi kontrolami sanepidu i ich śmiesznymi mandatami to się dużo nie osiągnie. Pewnie i tak dostali mandat za jakąś pierdołę w stylu "kurz na oknie", albo "brak kart charakterystyki środka WC kaczorek" w kiblu. Przeżyłem kilka takich kontroli i widziałem jak urzędasowi nie chciało się nawet wejść na teren zakładu, tylko z bomby przylukał pierwszą-lepszą pierdołę, wypisał
@Plp_: Właśnie z tego względu ,że ludzie mają takie podejście jak Ty, w stylu, a po co to zgłaszać, jakiś śmieszny mandat, to i tak nic nie da, nic się nie zmienia na lepsze. Jak w czerwcu można było spotkać na półce sklepowej ich pieczywo z widocznym kawałkiem plastiku tak i w listopadzie moja mama na niego trafiła a jej znajoma której o tym opowiedziała trafiła taki bochenek dwa tygodnie przed
@professionalgambler:
Przez takie obrazki, jak widzę napis "Polski producent" to się zastanawiam, czy nie lepiej wziąć tańszą chińszczyznę. Kupowałem drzwi z Porty - niedomalowane od spodu, bo po co, kupiłem inne drzwi od lokalnego producenta - nietrzymają wymiarów, ostatnio kupowałem drzwi prysznicowe - polski producent - brak wszystkich części w zestawie. Najgorszy chinol - tandeta, ale działa.