Wpis z mikrobloga

Ale akcja xD

Z miesiąc temu byłem za granicą i zamówiłem day2 pcr test ze sławnego expert medicals w UK. Zrobiłem test, wysłałem a wyników nie było przez ponad 3 tygodnie. Przez przypadek przeczytałem gdzieś, że jeśli nie dostanę wyników to usługa za którą zapłaciłem nie została zrealizowana i mogę bardzo łatwo dostać chargeback. Wypełniłem wniosek i czekam. Minęły 24h i... Dostaje meila z wynikami od expert medicals, badanie zrobione 29 dni po wzięciu próbki, wynik negatywny podpisane przez Wojciech Wojciech xDDDDDD chargeback odrzucony bo wyniki są w końcu xDDDDDD

Muszę znaleźć jakieś formalne uzasadnienie że zrobienie testu miesiąc po próbce nie ma sensu i jadę dalej z nimi

#covid19 #pandemia #expertmedical
#uk
  • 10
Muszę znaleźć jakieś formalne uzasadnienie że zrobienie testu miesiąc po próbce nie ma sensu i jadę dalej z nimi


@vilay: jak wysyłałem swoje, to miałem gdzieś w tej ulotce napisane, że muszę je wysłać do 24h od pobrania próbki, żeby oni mieli czas przetworzyć, bo po 48 czy 72h próbka się do niczego nie nadaje.

edit: z tym, że ja Randox, nie EM. Nie wiem czy w tej twojej też to
@vilay: W sensie czy warto się wykłócać z nimi teraz bo pewnie będą się bronić ze wykonali usługę (miesiąc za późno XD) ale prawda, jeśli to nic skomplikowanego to odzyskuj co twoje
@vilay tak sobie pomyślałam, że w sumie mógłbyś to zgłosić do UK Health Security Agency bo pojawienie się negatywnego wyniku testu po miesiącu od wysłania próbki a dzień po upomnieniu się o chargeback to jasny sygnał, że ktoś może nieuczciwie podchodzić do testów nie robiąc ich a jedynie wystawiając zaświadczenia