Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Sam oczywiście nie wierzę w praktycznie żadną foliarską teorię spiskową, bo jednak metodologia naukowa 4life, a chłopski rozum to ja #!$%@?ę. No ale chyba każdy może przyznać, że cała sprawa z WTC jest trochę "shady". Tam tych różnych niewyjaśnionych czy dziwnych "smaczków" jest nieporównywalnie więcej niż przy takim naszym Smoleńsku. Być może coś w tym wszystkim jest, przynajmniej część tej spiskowej teorii może okazać się prawdziwa, bo jednak z fizycznego punktu widzenia jest ona realna, to nie jakaś płaska Ziemia czy autyzm poszczepienny. Czy rząd państwa mógłby poświęcić własnych obywateli dla własnych celów jeżeli wiedziałby, że ujdzie mu to na sucho? Chyba odpowiedź jest jasna, wielu jest takich polityków, którzy nie mieliby żadnych skrupułów. Czy wykorzystanie ataku terrorystycznego do wytworzenia odpowiedniego casus beli jest możliwe? No jak najbardziej jest możliwe i realne, podobne prowokacje i propaganda dzieją się od początku istnienia historii pisanej, choć wiadomo, że WTC miało zdecydowanie największy rozmach. Oczywiście nie mówię, że jakaś teoria spiskowa o WTC jest w całości prawdziwa, tym bardziej że stoją za tym jacyś masoni. No ale trzeba przyznać, że część z elementów tych teorii to chyba najbardziej prawdopodobne teorie spiskowe jakie istnieją.
#wtc #911 #teoriespiskowe #gownowpis #przemyslenia
  • 9
@Trybun_Plebejski:

Jestem w stanie przyjąć do wiadomości (nie koniecznie uwierzyć) teorię, że służby wiedziały o planach terrorystów i umyślnie nie interweniowały. Podobna zresztą teoria spiskowa odnosi się do Pearl Harbor - tutaj taki atak był ponoć na rękę administracji, która chciała przystąpić do wojny, ale nie miała poparcia opinii publicznej.

I tylko tyle. Pomysły o wysadzeniu budynków włożyć należy między bajki.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cumulus: No właśnie o to mi chodzi, że Talibowie wlecieli w wieże ale rząd jednak się do tego przyczynił, też ma w jakimś sensie krew na rękach, a później szła celowa ostra propaganda nakierowująca społeczeństwo na jedyną słuszną prawdę.
@Trybun_Plebejski: To jedyna teoria spiskowa, która cały czas od lat chodzi mi gdzieś z tylu głowy. Patrząc jeszcze na kult pieniądza w USA, nie sądzę żeby ktokolwiek przekładał życie ludzkie nad pieniądz. Tak jak mówisz, zbyt wiele tam niewyjaśnionych kwestii, aż ciśnie się na język, żeby na pytanie czy był to zamach, odpowiedzieć- nie wiem.