Wpis z mikrobloga

#banggood #goodie @Goodie_pl Zrobiłem zakupy na Banggood. Przeszedłem tam przez stronę goodie. Wszystko ładnie pięknie. Transakcja wskoczyła na listę oczekujących - czyli ok. Cashback nie jakis wielki ale ok. 9,5zl. Zazwyczaj mialem tam jakieś grosze i problemów nie miałem. Oczekuje na przesyłkę aż tu nagle pewnego dnia dostaje informacje ze moj cashback jest anulowany. Wyjaśnienie: przypisanie do innej strony. Więc wciskam przycisk reklamacja i opisuję sytuację. Za kilka dni reklamacja odrzucona, powód? Przypisanie do innej strony. Szukam informacji w Internecie i widzę że nie tylko ja mam tak. :(
  • 2
  • Odpowiedz
@zycxcf: owodów braku uznania cashback przez sklep jest kilka: może to być oglądanie wcześniej produktu i w trakcie zakupu pojawienie się jego reklamy z innej platformy, wtedy zakup zostaje przypisany przez sklep do jej źródła, nie do goodie, często są to reklamy, które są poza siecią afiliacyjną. Innym powodem jest dokonanie zakupu np., nie będąc zalogowanym w goodie lub nieprzejście bezpośrednio z goodie do sklepu (przez różowy przycisk „przejdź do sklepu”),
  • Odpowiedz