Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kawazpiwem: @plaisant: @mkorsov
Dziękuję za odzew. A co powiecie o Bitbay? Z tego co widzę można tam od razu sprzedać za PLN.
@mkorsov: Wiem, że kiepski moment ale nie zamierzam robić tego w tej chwili. Chciałbym być po prostu przygotowanym, żeby zrobić to sprawnie w odpowiednim dla siebie momencie. Swoją drogą, szykuje się jakaś pompka w najbliższym czasie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mentos69: Idź do kantoru flyingatom, przelej sobie wcześniej na coinomi albo coś podobnego i sprzedaj je u nich za gotówkę, biorą 5%, kilka miechów temu przyjmowali doge. Ale jak pisałem wcześniej nie ma gorszego momentu jak teraz. Zaczekaj z 2 tygodnie może coś się poprawi.
  • Odpowiedz
@mkorsov: flyingatom ma prowizje od razu z góry 50zł z słabym kursem i nieważne czy wpłacasz czy wypłacasz 20zł czy 40.000zł

Lepszy bitomat shitcoins wybierasz z czterech walut (oprócz BTC i ETH wysokie opłaty) np LTC albo TRX, wpłata albo wypłata opłaty groszowe
  • Odpowiedz
Dziękuję za odzew. A co powiecie o Bitbay? Z tego co widzę można tam od razu sprzedać za PLN.


@Mentos69: to daj mi te dogi ja ci je sprzedam na coinbase pro i zapłacę ci więcej niż byś dostał na bitbay to zostanie sporo dla mnie xD
  • Odpowiedz