Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I nie, nie bronię tutaj zarządu zakładu, który wyrządził im krzywdę. Po prostu trzymam się faktów. Miałem w życiu epizod na produkcji i wiem, że takie "patenty" to inwencja pracowników. Zakład daje pędzle, farby, tarcze i czas na wykonanie roboty ze wzorem. Nikt do gęby nie wciskał, ale jak mówiłem - nikt też nie powinien dopuścić do tego.
  • Odpowiedz
@Lardor: to zdjęcie ofiary 1 wojny światowej, sama historia jest prawdziwa, koleś był sportowcem, grał w baseball, dodam że lekarz który mu przepisał rad sam go stosował
  • Odpowiedz
@sidhellfire:

The brushes would lose shape after a few strokes, so the U.S. Radium supervisors encouraged their workers to point the brushes with their lips ("lip, dip, paint"), or use their tongues to keep them sharp.


chcialbymumicangielski.jpg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adibor: @MiedzygalaktycznyMors tak, dyrekcja mówi Grażynkom jak mają pędzle trzymać. 1925, koloryzowane.
Nie dociera do was, że tym superwajzorem była koleżanka z doświadczeniem, która awansowała na kierownika zmiany po tym jak zrobiła 150%.
Ze zwykłych #!$%@?ów robicie demonizowanych psychopatów, którzy dla własnej uciechy skazywali kobiety na cierpienia. Jeszcze napiszcie, że molestowali seksualnie i mieli rogi.
  • Odpowiedz
to wy dokonujecie nadinterpretacji pod wpływem emocji.


@sidhellfire: powiedział gość, który jako jedyny w tej dyskusji używa określeń '#!$%@?ństwo', 'psychopaci', a jego kontrargumenty to urojone wypowiedzi wpychane w usta adwersarzom.
  • Odpowiedz
@Lardor: Na zdjęciu wcale nie jest Byers:
Right story, wrong picture. Eben Byers was a real man, but this photograph is an unnamed WWI soldier who had his lower jaw carried off by cannon fire. The uncropped picture actually has a description of "injury" from original text in the book it was printed in.
  • Odpowiedz