Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: tutaj być może zadziałała psychologia matki i teksty typu "nie obudźcie taty bo będzie zły".
Wiele dzieci na takie coś reaguje, jak się mówi do dzicka nie rób czegoś bo nie wolno to często to olewają dopiero widmo realnych konsekwencji skutkuje.
Or
Normalna zwykła piosenka o niedźwiedziu ale ktoś na siłę szuka by się tylko #!$%@?ć.
@zapalsobiekota: „Wami” spocznij tawariszu xD nie wiem do jakiej grupy mnie przypisałeś, także ciężko mi się odnieść, po prostu bawi mnie pakowanie swoich wysrywow w miejsca kompletnie z tym wysrywem niepowiązane i o które nikt nie prosił xD to tak jak z tymi co wszędzie wrzucają coś o polityce lub covidzie, nie wiem, całe życie danej osoby się chyba kręci wobec tego tematu
@cswnk:

tawariszu


Nie wiem co to ¯\_(ツ)_/¯

pakowanie swoich wysrywow w miejsca kompletnie z tym wysrywem niepowiązane i o które nikt nie prosił


Jak będziemy czekać aż ludzie będą prosić żeby ich uświadomić to skończymy marniej niż teraz byśmy skończyli, bo i tak skończymy marnie

to tak jak z tymi co wszędzie wrzucają coś o polityce lub covidzie, nie wiem, całe życie danej osoby się chyba kręci wobec tego tematu


@
@radziuxd:

jak chcesz się wypowiadać na poziomie, który wydaje Ci się, że prezentujesz to dodaj do tej wspaniałej wiedzy jakieś lekcje języka polskiego, interpunkcją też nie błyszczysz.


Błąd, zakładasz że ja wypowiadam się na jakiś temat bo coś znaczę

Prawda: nikt nic nie znaczy i nasze znaczenie jest w naszej głowie i tylko w niej

Rozpoznanie: błąd poznawczy, mechanizm obronny wyniesiony ze szkoły (człowiek nie może mieć racji bo ma błędy
@zapalsobiekota: 1. Mówisz do mnie per Wy, ruskie tak robili.
2. Ja na przykład, gdybym chciał głosić jakieś teorie i nieść oświecenie, wolalbym to robic w stosunku do ludzi których to chociaż minimalnie interesuje. No ale ja to pewnie jakiś #!$%@? jestem xD
3. Nijak nie zabraniam Ci czegokolwiek gdziekolwiek pisać. Mam jednak prawo (zgodnie z tym co napisałeś) wyśmiewać takie spamowanie swoimi opiniami wszedzie dookoła niezależnie od tego czy w