Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Durtu: Zombicide to taki shooter, blizej mu do left4dead.
Bardziej w klimatach zombie apokalipsy polecam Martwa Zime. Tez fajne jest Zpocalypse2 ale chyba troche bardziej skomplikowane
  • Odpowiedz
@Durtu: też wskazałbym Martwą Zimę, może nie tyle rozbudowujesz "bazę" (kolonię), ale jednak musisz o to miejsce zadbać.
Bardziej do rozbudowy bazy poleciłbym Atak Zombie, ale całościowo gra jest średniakiem i po kilku partiach u nas nie ląduje na stole od kilku lat.
Zombicide, jak już napisano, to bardziej taka rąbanka. Możesz też zerknąć na Zombie 15, ale to właśnie gra do siekania : )
  • Odpowiedz
@Bigszust: dzieki, gralem w robinsona, ogolnie trzeba miec graczy a nie jednego eksperta i reszte jak mialem :)
@lizakoo: dzieki, widze ze kolejna osoba poleca, sprawdze tytul tylko ludzi obecnie brak(mam tylko 1go ziomka)
  • Odpowiedz
@Zorak: napisałem, że AZ jest średniakiem, ale więcej tam "rozbudowy" bazy niż w Martwej Zimie, chociaż jak teraz sobie pomyślę, to właściwie są podobne, bo obrona/rozbudowa bazy sprowadza się do rozkładania beczek/barykad : )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CKNorek: no wlasjie to jest smutne bo pomysl na gre autor mial ciekawa. A tak to beczki to jedyna rozbudowa. No i im masz wiecej ludzi to mniej opcji bo wiecej trzeba dawac do produkcji jedzenia i zabijania zombiakow.
  • Odpowiedz
@Zorak: z czasem stwierdziłem (ale to było stwierdzenie z dupy, że tak powiem, bo nie sprawdzałem, kiedy prezentowano Martwą Zimę, a kiedy wyszedł Atak Zombie), że AZ to taka biedniejsza wersja MZ, która wyszła wcześniej i bazuje na właściwie tym samym pomyśle - baza/kolonia, wysyłanie ziutków na szabry, dokładanie zombie. Może się mylę, ale tak odebrałem AZ początkowo - że autor podpatrzył MZ i chciał szybciej wypuścić swój produkt lokalnie. Ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: nie no ja bym powiedzial ze gry sie bardzo roznia bo jednak wydarzenia z,MZ czy rozni bohaterowie jednak znacznie zmieniaja gre. Tak samo jak system zdrajcy i kryzysow potrafi fajniecnamieszac i dodac smaczka. Atak zombie po paru grach wydawal mi sie mega suchy i szablonowy
  • Odpowiedz
@Zorak: tak, ja wiem, że to różne gry, ale zastanawiałem się, czy autor nie podpatrzył MZ i nie postanowił przenieść tego na polski rynek, zanim MZ zostanie wydane. Czasu starczyło na wdrożenie podstaw : D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CKNorek: haha mozliwe. Chociaz to chyba byla pierwsza gra tego autora albo jedna z pierwszych. Ogolnie to dobry przyklad tego jak male detale potrafia popsuc gre. Moze zabraklo czasu albo checi na testowanie gry poza gronem znajomych.
  • Odpowiedz