Wpis z mikrobloga

Bardzo się cieszyłem z mojej pierwszej klawiatury mechanicznej. Niestety po 3 tygodniach okazało się, że klawiatura ma przebicie i razi mnie prądem kiedy się uziemię. Oddałem ją zatem na gwarancję równo miesiąc temu. Dzisiaj otrzymałem informacje, że mam się zgłosić do oddziału i tak:
-klawiatura nie mogła zostać naprawiona, jedyna opcja to zwrot piniędzy
-przez ten miesiąc klawiatura podrożała o 50 złotych, więc jak chce taka sama to a muszę doplacic
-klawiatury traktującej mnie napięciem >5V odzyskać nie mogę

#komputronik na maks prędkości #!$%@?ł się swoim elektrycznym dildosem w mój kanał analny i każe sobie za to płacić 50 złotych. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. Dobrze, że chociaż pieniądze oddali.

#it #komputer #zakupy #klawiatura #klawiaturamechaniczna
  • 7
via Android
  • 0
@zuligarson no, ofertę mogę złożyć, tylko facet mi powiedział, że w tym momencie musiałbym dopłacić 50 złotych, bo klawiaturę kupowałem za 550 a teraz kosztuje już 600 ¯_(ツ)_/¯
Niestety po 3 tygodniach okazało się, że klawiatura ma przebicie i razi mnie prądem kiedy się uziemię.


@rwxD: ale to jest #!$%@? NIE możliwe. Możesz tą klawiaturę odłączyć i jedną ręką doktnąć obudowy kompa a drugą grzejnika i #!$%@? identycznie jak sama sama klawiatura.
Problem masz z gniazdkiem bez uziemienia a nie z klawiaturą. Za chooja nie wiem jak przyjęli tą reklamację, pewnie spojrzeli o podrożała to oddamy mu kasę, a
via Android
  • 0
@wypokowy_expert To prawda, mam gniazdo bez uziemienia, ale nigdy nie powinno być takiej sytuacji, że pojawia się napięcie na obudowie produktu. Chcesz powiedzieć, że napięcie mam na grzejniku czy co bo nie rozumiem.
ale nigdy nie powinno być takiej sytuacji, że pojawia się napięcie na obudowie produktu.


@rwxD: do tej pory używałeś plastikowej klawiatury tyle. Albo jak miałeś metalową to ekran kabla nie był z nią połączony.
Napięcie masz na obudowie kompa, ekranach wszystkich kabli i w sumie GND też.