Wpis z mikrobloga

@shinX jak dla mnie odpowiedź A. Inna sprawa, że tam można jechać 70km/h szybciej niż poprzedzający pojazd nie przekraczając prędkości. Nie ukrywajmy WOW to porażka. Nie raz w lecie jechałem tam że średnią 20-30km/h
@shinX mam taką idiotkę ulaną w pracy co jest fanką motocykli. Raz jak jadła swój potężny obiad to słyszałem jak narzeka na kierowców B i mówiła że ona cały czas uczy się nowych przepisów, że jeździ zgodnie z przepisami poza prędkością xd
via Android
  • 18
@Adonix mieszkam niedaleko i włączanie się tam do ruchu jest bezpieczne o ile na wow pojazdy jadą przepisowo, a nawet trochę ponad - jest bdb widoczność z obu stron więc można się wbić bez żadnego przypalu. Natomiast miałem tam mnóstwo razy sytuację gdy na horyzoncie pojawiał się pojazd, włączałem się do ruchu normalnie/dynamicznie i od razu miałem go na zderzaku - #!$%@? w tym miejscu z prędkością autostradowa i wyżej nie jest
@shinX: dziadkowozy mogą zaskoczyć. z tego co widziałem to wymuszenie było powodem. Mozliwe że i prędkość. Ostatnio już był podobny śmiertelny na wykopie jak moto zamienił się w ghostridera. Ogólnie to WOW infrastrukturalnie słąbo pasuje do takiej wielkości miasta. do tego skrzyżowania na wioski zamiast one dołem. ale to jak mieszkasz to pewnie też wiesz.