Wpis z mikrobloga

Polak strzela dwie bramki FC Barcelonie w Lidze Mistrzów i cała Polska ma to w dupie, dzień jak codzień, nigdy w tym kraju nie będzie więcej takiego piłkarza jak Pan Robert

Edit: Nie chodzi mi o to, że mają się wszyscy cieszyć, tylko, że to już taka norma u Roberta, że nikt się tym za bardzo nie ekscytuje xD
#mecz
  • 26
  • Odpowiedz
@GigaCzad: są ważniejsze rzeczy niż piłka to że chłop trafia kawałkiem skóry w bramkę to nic nie wiadomo co. Nie umniejszjac oczywiście że może robić to dobrze. Tak jak mówiłem są ważniejszą ważniejszą rzeczy na tym świecie e tym w bolzce
  • Odpowiedz
@GigaCzad: bardziej przykre jest to że są jeszcze polacy(celowo z małej) którzy twierdzą że Robecik jest słaby, drewniany i się nie nadaje. Nigdy takiego piłkarza nie mieliśmy i długo nie będziemy mieli.
  • Odpowiedz
@GigaCzad: Zdradzę Ci tajemnicę - ludzie mają to w dupie. Nie ma to żadnego, najmniejszego wpływu na ich życie. Jakby 2 bramek Barcelonie strzelił 3 samobójcze to też by w żaden sposób nie wpłynęło na typowego Jana Kowalskiego.
  • Odpowiedz
@GigaCzad:
Jakbym kiedyż żony nie zapytał, co to za człowiek tak dawno temu, tak nachalnie reklamuje Huawei, to bym do dzisiaj nie wiedział, co to za człek.
Ps.
Rozpoznaję tylko jego.
Reszta piłkarzy jest bezimienna dla mnie.
Może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@gobi12: XDDD cudownie, dziękuję za wspaniałą bordo mądrość, właśnie o to mi chodziło w tym wpisie, zamieszczonym na tagu #mecz, na którym jak powszechnie wiadomo przesiadują osoby które w ogóle nie są zainteresowane piłką nożną. Cóż za błyskotliwy i przenikliwy komentarz, a właśnie tak się zastanawiałem dlaczego typowy Jan Kowalski nie interesuje się meczami fazy grupowej Ligi Mistrzów, dobrze, że udało Ci się rozwikłać te tajemnice
G.....d - @gobi12: XDDD cudownie, dziękuję za wspaniałą bordo mądrość, właśnie o to m...

źródło: comment_1631661821KT8ewpOTKp7jYLl1HS4Pb3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz