Wpis z mikrobloga

Jestem zły i załamany,kobiety są bez uczuć...Przed spotkaniem mi mówiła że wygląd nie jest najważniejszy i nie można tak od razu skreślać kogoś,zaufałem i nie mogę teraz tego znieść.Wyslalem jej zdjęcie w którym wyglądalem najlepiej, spodobałem jej się chociaż ostrzegałem że to najlepsze zdjęcie jakie mam i zaczęła właśnie takimi fałszywymi opowieściami sypać, pisaliśmy po kilka godzin dziennie, nagle zaproponowała spotkanie no i się zgodziłem,to był mój błąd... O dziwo na spotkaniu nie było niezręcznej ciszy, śmieszkowalismy ,zabrałem ją do kawiarni i do kina, spacerowaliśmy po parku i nawet powiedziała że następne nasze spotkanie będzie u niej.Na koniec spotkania odwiozłem ją do domu i w drodze powrotnej byłem mega podjarany całą sytuacją, czułem się jakbym wygrał w totka bo dziewczyna 9/10 i do tego wszystkiego wydawało mi się że się kleiło, myślałem że coś z tego będzie.Powiedziala że jak wrócę żebym napisał,no i napisałem i wtedy zauważyłem że już zachowanie zupełnie inne niż przed spotkaniem...Zamiast pełnych i długich zdań zaczęły się odpowiedzi typu ,,ok,, ,,aha,, albo kończenie rozmowy.Mimo wszystko miałem jeszcze jakieś nadzieję że coś się odmieni..Nic z tego, sytuacja ciągnęła się przez tydzień,dzisiaj wyrzuciłem to co czułem , napisałem jej kulturalnie o tym co myślę i że już więcej nie napiszę,pewnie nie długo ją usunę, poczekam tylko na odpowiedź..
#przegryw
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czerep24: Jestem ciekaw czy już Ci coś odpisała? Jak nie to napisz mi później. Wracając takie dziewczyny są. Ja miałem taką sytuację że 3 miesiące znajomości i oczywiście byliśmy parą. Potem urwała kontakt na miesiąc i gdy ją po miesiącu spotkałem powiedziała mi że jak ze mną chodziła to to był jeden wielki żart i jedna wielka pomyłka. Wtedy odkryłem że tylko mnie wykorzystała i to wszystko... Do dziś nie mam
@Akinori456 odpisała..,nawet nie postarała się jakoś z wymówką , po prostu napisała że dużo pracuje i nie ma czasu,tylko że przed spotkaniem jakoś go miała na tyle żeby pisać ze mną do 1 w nocy i wstawać na rano do pracy ;D opluła mnie po prostu :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czerep24: Bez obrazy ale po prostu nie była Tobą zainteresowana alob kogoś chciała po prostu na jedną noc czyli przygodę. Będzie dobrze Miras tylko po prostu o niej zapomnij chociaż wiem że może być ciężko... ()
@Akinori456 wiem wiem, domyślałem się że będzie taka akcja i szedłem z nastawieniem że nawet jak mnie nie zechce to chociaż próbowałem,no ale jednak zabolało i dalej boli pewnie przez te wszystkie kłamstwa które sprawiły że miałem nadzieję do końca...
@Czerep24: 9/10 to jest poziom supermodelek z victoria’s secret i takim wyglądem może się pochwalić jedynie >1% populacji kobiet. Wam to już do reszty sperma mózg zalała, że najprawdopodobniej lekko ponad przeciętną babe z automatu traktujecie jako bogini, pluję wam na ryj.
@Shakyor każdy ma swoją skalę piękności,dla mnie takie modelki nie należą do jakiś super piękności,wolę zwykłe proste dziewczyny które mają normalne ciało bez żadnych rzeźb i nie są ulane,do tego była blondynką średniego wzrostu co mi się mega podoba.Pluc na ryj to trzeba tobie bo nie masz własnego zdania tylko kierujesz się tym co ci powiedzą że jest piękne w mainstreamowych mediach,i nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz bo spermiarzem nie
@kustosz_karuzeli_sperdolenia pytałem się jej na spotkaniu czy w pracy jej chłopacy nie podrywali a ona że podrywali ale wszystkim dała kosza i wtedy czułem się zmieszany trochę i pomyślałem sobie że coś musi być nie tak że ona chce się ze mną jeszcze spotkać no ale cóż te jej słowa o następnym spotkaniu nie mieli pokrycia w rzeczywistości, pewnie specjalnie tak gadała bo się bała że będzie musiała do domu z buta