Wpis z mikrobloga

Ogółem stestowałem niż wszystkie trzy ostre sosy by Dejw Roleski i powiem, że całkiem spoko. Wszystkie smaczne choć niezbyt oryginalnego, ale można je spotkać w byle markecie za śmieszne pieniądze. Były testowane na pizzy i łyżce. No i Karolinka na pizzy nie zrobiła wrażenia, ale z łyżki już mnie lekko potargała. :3
PiccoloColo - Ogółem stestowałem niż wszystkie trzy ostre sosy by Dejw Roleski i powi...

źródło: comment_1631748978gMnvFzp5sqezd087cqhKz8.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@kridje jak zdobędziesz to zdaj relacje czy ostry czy po prostu mi się taka sztuka trafiła, bo pierwszy raz miałem tak że mnie ostre tak ruszyło.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo kup. Moim zdaniem jest najlepszy. Ma najfajniejszy smak i aromat. Nie jest tylko ostry ale jest tak fajnie ostry. Przepyszny!
Wale to na kanapke z odrobinka majonezu. Niebo kurde!
  • Odpowiedz
  • 1
@urwis69 Myślałem, że napiszesz coś innego, bo czuję się jak frajer.

- kupiłem zestaw 3 sosów od Roleskiego na allegro 20zł +przesyłka.
-dostałem SMS od inpost, że paczka jest do odebrania, gdy byłem w biedronce
- tamże znalazłem owe sosy za 3,49zł sztuka
- jprdl
- potem dowidziałem się, że w Tesco jest wyprzedaż za 99gr

xD
  • Odpowiedz
  • 0
@urwis69 Jak coś to zawołam. Poza tym z tego co widzę, to roleski nie odkrywa koła na nowo, tylko doprawia klasyczne już smaki, ale za to wszystkie są imo bardzo smaczne. Testerzy na yt nawet mitologizacji, że jest to super opcja dla droższych sosów mniej szych producentów.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo uwazam ze jakosc tych sosow jest swietna. Mam znajomego, ktory uprawia ostre papryczki (Hot Pepper King) i nie raz mialem to czy tamto. Sosy Roleskiego sa naprawdę dobre i ciekawe w smaku. Dodatkowo każdy faktycznie jest inny, a nie na jedno kopyto.

Wolaj!
  • Odpowiedz
@PiccoloColo Karolina. Robiliśmy z rozowa leczo. - 6kg skladnikow (warzywa, mieso itp) Dodalismy 10gram tej karoliny ktora widzisz na zdjęciu. Bylo kirwa tak ostre, ze nie szlo jesc xD
  • Odpowiedz
  • 1
@urwis69 Haha. Dzisiaj dodałem tylko odrobinę głosy pepper do krupniku i pyk dominacja. W płynnych potrawach robi to super robotę.

@PURRRPLE Na którym?
Na ostatnim wykop party @DobrzeiSmacznie częstował nas ostrą wódką i jeden typ rzygał po kieliszku. :D

Dopiero wchodzę tak naprawdę w świat ostrości. Niektórzy wciąż myślą, że kebab z ostrym sosem to piekło w gębie :D
  • Odpowiedz