Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? w jakim świecie przyszło żyć. Kobiety mają sie za księżniczki, z powodu tego ze chetnych samcow jest wiecej. Kazdy mysli o seksie i tylko kto kogo wyrucha i kto bedzie wyruchany. Nic glebszego. W malzenstwach zdrady bo przysiega to nic. Coz zawsze znajdzie sie ktos lepszy, jak nie w tym to w tamtym i chwilowo mozna zmieniac jak sie podoba na ladniejszego, lepszego w lozku czy tez bogatszego. Wiezi stracily na swojej mocy. O przyjaciela trudno zwlaszcz takiego ktory pomoze w niedoli. Kazdy liczy bilans zyskow i strat. Nic innego sie nie liczy. Pewnie od wieków tak było, ale teraz jakby bardziej to widac. Jest namacalne. W mediach wszedzis seks i nawiazania do seksu lub super wygladu bez ktorego nie da sie funkcjonowac. W serialach kazdy ma minimum nowego mercedesa i mieszkanie na przedmiesciach, bo teraz juz jie w modzie mieszkanie w miescie. Kazdy z super rodziną wyksztalceniem i super wygladem oraz konskim zdrowiem. Kroluja patostremy gdzie margines spoleczny dostaje dotacje sam nie wiem od kogo na dalsze patusowanie. Wspolczesne igrzyska i pożywka dla ludu. Juz nawet w radiu co 2 piosenka to disco polo nic bardziej wyszukanego. Lata leca do przodu. Mam 2021 a wydaje mi sie ze w kazdej kwestii typowo spolecznej sie cofamy. Jakbym w 2000 roku zobaczył jak jest w 2021 to bym nie uwierzył.
#przegryw #stulejacontent #zycie #takaprawda #rozkminy
  • 6