Wpis z mikrobloga

Piękny przykład jak małżeństwa, związki międzyklasowe nie mają przyszłości. Jeśli ktoś myśli, że finanse to nic takiego to się grubo myli. Dlatego nie ma związków on-prawnik i ona-ekspedientka w Biedronce. Ludzie wiedzą, że to nie ma przyszłości.
Jeśli mało zarabiasz to ktoś z pensja 5xwieksza od twojej nie będzie cie rozumiał. Życie to nie telenowela.

https://www.wykop.pl/wpis/60456825/anonimowemirkowyznania-mam-dola-zwiazanego-z-zona-/
#przegryw #zwiazki #antykapitalizm
Pobierz
źródło: comment_1631771660Qo8k0jmrs232eSxHneAJgu.jpg
  • 23
Jeśli ktoś myśli, że finanse to nic takiego to się grubo myli.


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Jestem 11 lat po ślubie, więc powiedzmy, że jakieś doświadczenie mam.
Był okres, kiedy moja żona nie zarabiała - wtedy wszystko było na mojej głowie. Był okres, że zarabiałem ponad 2x więcej niż ona - ja zajmowałem się finansami.
Bywa, że ona zarabia więcej - nadal ja się zajmuję finansami.
"Dorzuca się do czynszu"? Co to w ogóle
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus jak dla mnie będąc w małżeństwie ma się wspólny budżet a nie ja w tym miesiącu zapłaciłem za żłobek to ty płacisz za prąd xd. Ja rozumiem mieć pieniądze na swoje wydatki no ale raczej koszta życia idą ze wspólnego budżetu. Ale ja tylko 5 lat po ślubie to się nie znam xd