Wpis z mikrobloga

@Romska_Palo_Ul_Laputa: pamiętaj, ze hejt to najlepsza forma reklamy. Gdyby nie wykop i ten cały lincz na te zbiórkę to pewnie zasięgi byłby z 50-70% słabsze, także z każdym komentarzem dokladasz się do tej akcji. Teraz tez kompletnie inna zbiórka i pierwszy komentarz to reklama.

@Tommy__ Szkoda chłopca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tommy__ Oparzenie to strasznie podstepny #!$%@?. Widziałem już pacjentów którzy dzień przed przeniesieniem z OITu dostawali sepsy i schodzili w ciągu 2 dni, prowadzący mówili że to niestety nie kazuistyka i trzeba być bardzo wyczulonym i takich chorych. Sam zresztą tak straciłem bliską osobę w rodzinie, a wydawało sie ze idzie ku lepszemu. Mam nadzieję że chłopak wyjdzie na prostą.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa w obu przypadkach należy pomoc, przecież jakby trafiło na słaba Julkę, której nie udzielono pomocy w postaci terapii (darujcie se darmowa terapię z NFZ) to nawet przez hejt na nią wylany, że to wszystko jej wina, mógłby być kolejny samobój...

kwota to już inna sprawa...

a na dzieciaka zbiórką nawet nie podlega dyskusji bo to będzie sporo kosztowało.
  • Odpowiedz