Wpis z mikrobloga

@Tommy__: ludzie juz sa kompletnie odrealnieni. Glownym problemem tej zbiorki jest granie na emocjach i monetyzacja smierci chlopaka. Cialo jeszcze bylo cieple a juz byl krecony biznes. Na lekarstwa i terapie Julii. W dodatku jak sie wczoraj jorgneli ile ludzi wplaca, to zrobili zbiorke open end, taką DYNAMICZNĄ.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Januszowy gównowózeczek na kółkach na plaży z gorącą fryturą, co mogło pójść nie tak () Mam nadzieję, że Januszowi dobiorą się do dupy, ale znając życie, nic mu nie zrobią i umorzą ew. zawiadomienie rodziców chłopaka. Rzuciłem kilka dyszek, ale chłopak ma już #!$%@? życie na start po oparzeniu głowy, klatki i barków i żadne pieniądze/leczenie mu tego nie wynagrodzą.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Ale co ty w sumie próbujesz udowodnić? Znajdziesz na pewno jeszcze sporo takich zbiórek. Teraz jednak widzę ze oczywiście używasz pokrętnie argumentu jakiejś dychotomii i tu quoque ze nie można mieć problemu ze zbiórka na narzeczona ofiary, której cel się zwiększa, gdzie ciało jeszcze nie ostygło, gdzie nic nie trafi pewnie do rodziców ani na pogrzeb xD bo sam nie wspierasz innych. Co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@Tommy__ ja tam na zrzutka nic nie wplacam tam zrzutke kazdy moze sobie zrobic nikt tego nie weryfikuje tak samo jak bylo z tym wypadkiem szydlo ktos sobie zgarnal cala kwote na siepomaga to co innego tam weryfikuja wszystko poza tym skad sie wziela kwota jakies wyliczenja byly ile to bedzie kosztowac czy wszystko idzie z NFZ a my sie zrzucamy na kawalerke? w takich zbiorkach transparentnosc to podstawa
  • Odpowiedz
@Tommy__: trochę się srednio liczy bo tu jest 13 latek czyli w oczach ludzi dziecko. Jakby mial 20 i więcej lat to by było miarodajne aczkolwiek wiadomo, że zajebiscie, że mu pomagają
  • Odpowiedz