Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak w podstawówce w 6 klasie mieliśmy jechać na jakąś tam wycieczkę autokarem ok. 3h w jedną stronę.
Jak to zwykle wtedy bywało taka długa podróż to wszyscy się ugadywali kto z kim siedzi.
Byliśmy małą klasą było nas zaledwie 18 osób.
No i była taka gruba Oliwia. Średnio lubiana, laska mocno rubaszna, głośna, pyskata, ze śmiechem jak świński kaszel.
Mieliśmy też w klasie takiego Krzyśka, który był rok starszy bo raz kiblował.
Koleś był upośledzony w lekkim stopniu, lecz jego rodzice się bronili rękami i nogami, by go nie wysyłać do szkoły specjalnej.
No wiecie taki przygłup, klasowa maskotka.
No ale wracając ta Oliwia nie miała z kim siedzieć w autokarze, pytała każdego, mnie też mimo, że prawie w ogóle z nią nie gadałem, taka była zdesperowana by nie siedzieć z Krzyśkiem.
Koniec końców nikogo chętnego nie znalazła i siedziała z Krzysztofem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od początku jazdy się na niego darła "aaa nie odzywać się do mnie nawet!" "aaaa nie rozjebuj się tak nogami, to moja część!!!"
No widać było, że jest mocno #!$%@?, że musi siedzieć z Krzysiem
W połowie drogi Krzysiek się spierdział xDD zaczęło walić zgniłym jajem, wszyscy tam "fuj Krzysiek ty świnio" xDD
a ta Oliwia wpadła w szał, zaczęła się drzeć "kuuuurwa Krzysiek" i wiecie zaczęła się tak trząść i wierzgać na tym swoim fotelu niczym byk na rodeo (ona siedziała przy oknie więc nie miała jak uciec, a pewnie by #!$%@?ła na drugi koniec autobusu) no i się rozpłakała xDD
Kierowca zatrzymał autobus, nauczyciele wyszli z Oliwią na zewnątrz by się uspokoiła bo była cała czerwona i zapłakana na twarzy, roztrzęsiona xd
Do końca jazdy i z powrotem siedziała z przodu z nauczycielem

rales - Przypomniało mi się jak w podstawówce w 6 klasie mieliśmy jechać na jakąś tam...

źródło: comment_1631892200sQGdHnMIB8lQ0Q4KZI5Jpx.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@rales: sobie, przy mnie 2x rękę, raz z huśtawki spadł, pamiętam jak facetka go prowadziła i trzymała mu tę rękę w górze wyprostowaną, a drugi raz debil po ławkach łaził, jedna się zsuneła i tragedia gotowa. Potem jeszcze opowiadał, że już kiedyś miał je złamane i do tego chyba nogi połamał. To jeszcze było nauczanie początkowe, a matka go wypisała z tej szkoły chyba po roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: ile masz teraz lat, że w wieku 12 przeklinaliście i używaliście słów 'rozjebuje'? ja jak miałam 12 lat to skakałam po drzewach i nawet nikt nie pomyślał żeby przeklinać xD

@underneath: Zapewne ta wycieczka była tydzień temu.
  • Odpowiedz