Wpis z mikrobloga

Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie z tego, że łatwiej w azji dla białego to już nigdzie indziej się nie da. Wyskoczył mi film coacha podrywu porównujący kraje/miasta najłatwiejsze do zaruchania. Filipinki zajęły w tym eksperymencie drugie miejsce i gość zebrał tam 134 like w 24h. Jaki kraj zajął zaszczytne pierwsze miejsce? OCZYWIŚCIE POLSKA XDDD 152 like w 24h od utworzenia konta i gość mówi na materiale, że mieszkał u nas i że Warszawa to jedno z tych miejsc gdzie codziennie można mieć ons'a nowo poznaną dziewczyną i mówi, że nawet nie trzeba wychodzić z mieszkania tylko sama przyjdzie. XD To jest żart jakiś #!$%@?, że polska to darmowy burdel dla byle kogo kto przypałęta się z zachodu. W tajlandii trzeba za przyjemność zapłacić, na filipinach też jest łatwo, ale dziewczyny szukają związku, próbują łapać cię na ślub i dzieci, a Polska to jedyne miejsce gdzie ruchasz p0lki za darmo i je ghostujesz, a one jeszcze się cieszą bo nienawidzą swojego kraju i myślą, że co z zachodu to lepsze. Żeby nie było ja od 8 lat nie mieszkam w PL i ani razu tu nie byłem i nie zamierzam do tego kraju wracać więc mam #!$%@?, ale jak szukasz info o tym jak łatwo jest ogarnąć laskę z filipin, a konkluzją filmu jest to, że to twoją rodaczkę jest zaruchać najłatwiej na świecie to ręce opadają.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #filipiny #tinder #azjatki #azja #p0lka #polska
c.....w - Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie ...
  • 84
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: ziomek wyjechał do Tajlandii ponad rok temu. Dziewczyny same do niego lecą, wołają na ulicy za nim. Fakt wyglada nieźle ale jak wrzuca coś na Story to same petardy koło niego. Nic tylko siłownia, kluby, imprezy i baseny, jachty. Z pol roku był z jakaś fotomodelka bielizny. W Polsce miał nudna żone.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow ty się wprowadzasz, ja z kolei myślę o wyprowadzce z tego kraju.
Filipiny z roku na rok bardziej mnie uświadczają, że ten kraj jest na wakacje idealny, ale żeby żyć tutaj, to już mniej kolorowo.
Pandemia mnie trochę w tym uświadczyła :(
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: W tym zestawieniu ,,5 krajów gdzie najłatwiej zaliczyć" Polska jest jedynym krajem europejskim porównywanym w zestawieniu do Tajlandii, Indonezji, Filipin,Brazyli i Kolumbii ()

Ehh p0lki są jak samonaprowadzający system rakietowy ,,fire and forget" tylko w ich przypadku jest to ,,fuck and forget". Mają wbudowane samonaprowadzanie na zagranicznego dicka. xD
Medel1n - @chlopakz_blokow: W tym zestawieniu ,,5 krajów gdzie najłatwiej zaliczyć" P...
  • Odpowiedz
Ehh p0lki są jak samonaprowadzający system rakietowy ,,fire and forget" tylko w ich przypadku jest to ,,fuck and forget". Mają wbudowane samonaprowadzanie na zagranicznego dicka. xD


@Medel1n_: Myślisz, że mógłbym coś w Polsce ugrać na pół-francuza? Mieszkam tu od 15 roku życia, 8 lat i perfekcyjnie znam język, kulturę i mógłbym mówić po polsku z fake francuskim akcentem. Może wizja pojechania ze mną do Francji do moich rodziców, zwiedzenie Paryża itd.
  • Odpowiedz
Myślisz, że mógłbym coś w Polsce ugrać na pół-francuza? Mieszkam tu od 15 roku życia, 8 lat i perfekcyjnie znam język, kulturę i mógłbym mówić po polsku z fake francuskim akcentem. Może wizja pojechania ze mną do Francji do moich rodziców, zwiedzenie Paryża itd. rozłoży przeciętnej p0lce nogi. :D


@chlopak_z_blokow: imo lepiej fejkować francuski-angielski akcent. Znajomość Polskiego jest aseksualna dla p0lek.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Największa beka z tego, że Polska to światowy burdel dla całego świata. A na wykopie dalej normiki dają porady przegrywom, żeby pajacowali i walczyli o tzipe xDDDDD

O tą samą zużytą laskę, co zagraniczniak ruchał bez wysiłku, kilku normikow i przegrywów miesiącami starają się, pajacują, stawiają, aby zwróciła na nich uwagę i żeby mogli wejść w związek czy zaruchac.

To są dopiero jaja
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow lol, nie :D
Jestem trochę krócej, od niego.
Kiedyś go śledziłem, bo miał spoko kontent, ale jak się późnej dowiedziałem, sporo bajek i zakłamania dla laików jest.
Nie ma co się dziwić, w końcu z tego żyje
  • Odpowiedz