Wpis z mikrobloga

#gromda #mma #boks

Chyba widziałam wszystkie Gromdy i muszę powiedzieć, że dla mnie jako fanki MMA to boks na gołe pięści jest taką fajną odskocznią.

Nie żadne fejmy mememła czy inne vipligi. Tam walki są mdłe, opierają się głównie na jakiś patopostaciach mediów społecznościowych, których ja i tak nie znam i poznawać nie zamierzam.

Za to w Gromdzie mamy w sumie anonimowych totalnych patusów: jakiś element z ulicy, kibole czy nasterydowane sebixy co w weekendy walą w bułę pod dyskotekami i czasem poćwiczą coś na sali treningowej. #!$%@?ą się aż miło, cepeliada, wiatraki, rozcięte ryje, krew się leje, ogromne cielska padają jak cięte drzewa w lesie. Żadnej ściemy.

W studiu co galę Borek z tym drugim drą łacha z Jugodałna, ciekawe "merytoryczne" wywiady po walkach "no #!$%@? chłop mnie #!$%@?ł, wrócem silniejszy!". Czysta beka, a że uszkadzają sobie organizmy to mam to w dupie, bo takich ryjów w ogóle nie szkoda, poza tym i tak się leją całe życie po lasach czy na ulicy, więc lepiej tu, przynajmniej nikt niewinny nie ucierpi, jak pozbędą się nadmiaru testosteronu.

Tylko to etapowanie tanim sortem damskim jest żenujące i już po prostu nudne, powinni to zniwelować do minimum.

W każdym razie bardziej się jaram zestawieniami w stylu właśnie Vasyl - Zadyma czy teraz Maximus - Balboa niż resztą patoMMA w całości. To jest rozrywka, a nie gówniane frikfajty, bo ktoś napluł na babcię na jutubie i ma z tego 10k obserwujących i będzie się lać amatorsko z podobnym sobie głupkiem.

PS. Tak, wiem Gromda to też suaba patorozrywka, ale dla mnie o wiele lepiej zorganizowana i z jajem niż fejkmma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gramwmahjonga - #gromda #mma #boks

Chyba widziałam wszystkie Gromdy i muszę powied...

źródło: comment_1631965535FVjAjR7AFIHxpLua1dCyOz.jpg

Pobierz
  • 14