Wpis z mikrobloga

@mariusz_and: Mam wrażenie, że ta lokalizacja i Amur są zrobione "złośliwie". W podstawce jeszcze były jakieś alternatywne drogi, myślałeś sobie "dłuższa, ale wygodniejsza. Jadę!" w dodatkach nic z tych rzeczy - masz np. 2 warianty dojazdu i każdy tak samo irytujący, zabierający tyle samo (dużo za dużo) czasu tylko po to, żeby na ostatniej prostej zaklinować się mostem na kamieniu/nie zmieścić się w wąwozie/wpaść do wody/ześlizgiwać się z drogi.
Jakoś dobrnąłem
@TyskiDaro ja idę wszystko po kolei na 100%, tak naprawdę wybrałem się tylko do amur żeby ziksa zdobyć. Ale faktycznie te dwie zimowe lokalizacje to jest jakiś perfidny żart, w każdym razie gdybym wysiadł psychicznie to się wybiorę odpocząć w cieplejsze rejony ( ͡º ͜ʖ͡º) szerokości i braku wywrotności życzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mariusz_and: Nie no, to ja z automatu olewam transport kłód - zostawiam sobie je na wypadek, gdyby ciężko byłoby mi się rozstać z grą po jej przejściu (a za to uznaję skończenie celów głównych).

Anyway, dziękuję i wzajemnie. Jakbyś chciał kiedyś pojeździć w coopie, zanim odinstaluję to na dobre, to w sumie spróbowałbym (Epic na PC here).
@mariusz_and: Nie wiem, czy dotarłeś, ale Jukon póki co mi się bardzo podoba - fajne satysfakcjonujące trasy, bez większych upierdliwości. Co prawda jest tylko jeden kontrahent, ale ma za to dłuuugie misje. Aż mi się przypomniało, czym mnie przyciągnął SnowRunner na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby Wisconsin też takie było, bo potem powrót na ojczyznę ZiKZa ()
@mariusz_and: To taki protip: Ja przytargałem tę naczepę pod jezioro, bo tego wymagała misja, i faktycznie pierwszą część samolotu przetransportowałem na niej, ale każdą kolejną już tylko dźwigiem (na Taydze) - było najszybciej i najwygodniej. Ale to jak dopuszczasz pójście 'na skróty'.