Wpis z mikrobloga

@jaroty: Ja doskonale rozumiem dlaczego jest taki, a nie inny stosunek do policji. Jednocześnie wiem tez, jak bardzo ludzie są w błędzie przy np.: ocenie zarejestrowanych interwencji, tudzież obowiązującego prawa. Niestety, większość ma dość blade pojęcie o tym co policjant może, a co obywatel musi. Siedzę w tym bagnie już od 7 lat i co nieco wiem o tej robocie. Obecnie n astroje w formacji są mocno podłe. Poziom wyszkolenia, sprzęt,
Proponuję kontr protesty którego postulatami będą między innymi:
Zniesienie przywilejów emerytalnych dla policjantów. Jak któryś jest już za stary żeby pełnić służbę, to ląduje za biurko.
Okresowe testy sprawnościowe, jak ktoś nie przechodzi testu to pensja w dół i za biurko do czasu odzyskania formy (może takie testy już są, ale ewidentnie nie spełniają swoej funkcji).
Srogie kary dla milicjantów którzy nie przestrzegają elementarnej procedury legitymowania, nie noszą imienników, w jakikolwiek sposób
@jaroty pisałem to rok temu, napisze i teraz: #!$%@? w ich protest, bardzo dobrze, że im źle. Kiedy cały kraj protestował przy okazji strajku kobiet to woleli uczestników pałować zamiast się przyłączyć. Niech marzną przy schodach smoleńskich teraz.