Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rabarbarowyStraznik: a ktoś coś pisał o dieslach? To raczej jasne, że skoro ktoś kupił diesla to miał zamiar robić trasy, a co za tym idzie nabijać duże przebiegi. Jakoś średni roczny przebieg osobówki w Niemczech to ok. 15 tys., ale wykopki wierzą tylko w skrajności i w Niemców, którzy w swoich samochodach jedzą, srają i śpią i to wszystko podczas nieustannej podróży, a potem każdy 5-letni samochód musi mieć 300 tys.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@piotrlos: @pavel_ski: kolega kupił Leona w AAAAuto, rocznik 2008, przebieg, uwaga, 86000km xDDD
Dziwnym trafem już robił elektrykę drzwi bo zamek nie otwierał, i właśnie sypnęła mu się skrzynia i bulił 2k, i jeszcze dostał listę rzeczy do zrobienia aż się za głowę złapał xD

Jak usłyszałem ile niby tego przebiegu ma to się tylko uśmiechnąłem pod nosem, nie chciałem mu psuć nastroju( ͡°( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badziebadla: nie wierzę w skrajności. Zwyczajnie żyje w DE od 2012r i widzę ile ja/ludzie robią km. Auto które robi 10k/rok nie trafia do Polski, bo polaczkow na nie nie stać. No chyba że bite. Nie jedno auto kupiłem i nie jedno pomagałem sprowadzić. To mi tutaj nie czaruj