Wpis z mikrobloga

@dkb1002: Dla pań 50+ to złoty chłopak, elokwentny biznesmen w kambo, z młodą żoną etc... A że to #!$%@? pic na wode to mało ważne. Sam się w #!$%@? dałem zrobić jak jeszcze robił u machloja, wysłałem mu pare groszy, myśląc sobie typowi noga się powineła, niech się odkuje, a to kawał leniwej zakłamanej, zapijaczaonej #!$%@? się okazał
Dla pań 50+ to złoty chłopak, elokwentny biznesmen w kambo, z młodą żoną etc...


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Panie Wiesniakzdziury, proszę uprzejmie nie ubliżać paniom w wieku około 50 i nie generalizować. Może Gapowaty brał pod pic babki 50plus, ale chyba tylko te zza oceanu, bo normalnie babki około 50 w Polsce są rozumne, ogarnięte, na szpilkach , i na wysoki połysk, i nie dają się otumanić jakiemuś flejtuchowi z obgryzioną koszulą i w
w którym ze swych wpisów ubliżyłem? Chyba że sam sobie, bo ja na starcie skromnie mu pomogłem. A to że grono ludzi dało śię omamić to inna historia. Jeszcze inna historią jest że panie około 50 go kocha


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Wiesniaku drogi, ja mam około 50 i gapy nie kocham, nie lubię, i nawet nie szanuję. Nie wszystkie baby 50 plus sa nierozumne, naprawdę, więc mnie trochę Twój wpis dotknął. Poza tym
@r333m4k444: ale ja muszę jednak stanąć w obronie babek około 50, bo nie znam (przynajmniej w moim kręgu) takich, które dałyby się naciągnąć na pitolenie Gapy czy baje pisowokościelniane. I jesteśmy w większości, no Panowie, ja nie wiem, może dokładniej uważniej musicie się przyglądać w swoim otoczeniu pinćdziesiatkom na obcasach;) chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla większości mężczyzn babka 50plus, to w powszechnym uważaniu z tyłu liceum-z przodu muzeum, no