Wpis z mikrobloga

polecam w #!$%@? i czekam na drugi sezon, jeśli ktoś lubi filmy z serii piła, cube czy hostel podane w wersji koreańskiej to wciągnie się w ten serial i myślę, że szybko łyknie te 9 odcinków ( ͡º ͜ʖ͡º) z odcinka na odcinek chciałem wiedzieć coraz więcej więc zaliczyłem wszystko w dwa dni, ale 6 epizod chyba był najmocniejszy spośród reszty, dawał niezłego kopa w ryj ( ͡º ͜ʖ͡º) #squidgame #netflix
  • 6
  • Odpowiedz
@Hogataa26 tak, to był ten plot twist. Teoretycznie dało się domyśleć bo z głównych bohaterów tylko jego ciała nie pokazali po rozgrywce, ale jednak mnie to zaskoczyło. Pytanie kto będzie nowym hostem w drugim sezonie, stawiam że może się okazać że Gi-Hun pod koniec drugiego sezonu stanie się nowym liderem, podobnie jak to było z bratem tego policjanta (zwyciezca rozgrywek->lider)
  • Odpowiedz
  • 0
@fajnybananek ale z drugiej strony polecali mu lecieć pod koniec ostatniego odcinka do córki numerze 456 ( ͡º ͜ʖ͡º) jak jest cwany to powie że chce zostać liderem w następnych rozgrywkach i zniszczyć tą wyspę bo jest cała naszpikowana ładunkami wybuchowymi, z drugiej strony nie wiem czy to by pomogło bo jak przyjechały VIPy to gadali o różnych edycjach z różnych krajów, także zniszczenie samej wyspy i
  • Odpowiedz