Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób utożsamiających się jako typowe przegrywy, jaki jest wasz stosunek do używek? Czy macie skłonności do ryzykownego używania alkoholu, narkotyków czy w ogóle próbowaliście coś mocniejszego? Pytam bo zauważyłem że przeważnie te (jak sami siebie często określacie) spokojne, trochę wycofane osoby mają również mniejsze skłonności do używania substancji psychoaktywnych, ogólnie mniejsze skłonności do zachowań ryzykownych. Biorąc pod uwagę że nigdy nie mieliście brania u kobiet, zdominowali was koledzy już w wczesnych latach szkolnych doszedłem do wniosku że może to być skorelowane z hormonami, dlatego ci bardziej kolokfialnie i trochę brzydko mówiąc (ale mam #!$%@?) #!$%@? faceci rzadziej piją, upijają się, korzystają z narkotyków itd.
#przegryw ie
  • 12
  • Odpowiedz
@eloelowalewiadro: alkohol i szlugi mi się znudziły,zobaczyłem że to gówno i ich unikam, za to ciągnie mnie do narkotyków, bo jeszcze za mało ich brałem żeby się przekonać o ich szkodliwości, a że jestem debilem to muszę sam sprawdzić xd
  • Odpowiedz
@eloelowalewiadro: papierosy paliłem 2 razy w życiu, nie pije kawy wcale, nigdy nie brałem żadnych narkotyków/dopalaczy mimo że 2 razy miałem okazję, bo byłem częstowany. Lubię wypić sobie alkohol czasem, ale ograniczam jak tylko mogę, bo uważam że alko jest złe i nie zdrowe. W ogólności jak gdzieś wychodzę z ludźmi to piję sporo, ale zdarza się to bardzo rzadko, bo rzadko gdzieś wychodzę. Nigdy sam nie pije żadnego alkoholu.
  • Odpowiedz