Wpis z mikrobloga

W Ameryce jeszcze by go zezłomowali w ruwnych bolidach i rozsypałby się wizerunek legendy.


@smutny_kojot: z reguły nie lubię gdybania, ale w tym temacie robię wyjątek bo zawsze jak oglądam cokolwiek z ICS lub widzę wypowiedzi o Grosjeanie to zastanawia mnie jak wyglądałby nawrut za Ocean zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co dzieje się w tym roku. Romek pokazuje, że mając zepsutą reputację, bez budżetu, bez jakiejkolwiek znajomości serii i po
@warrengda: nigdy nie oglądałem japońskich serii, ale to po części wina stref czasowych. Łatwiej zobaczyć przed snem co się dzieje w indykach czy NASCAR niż wstawać o bladym świcie żeby zdążyć na SF czy SuperGT. A skoro nie wyrobiłem sobie nawyku to nie ciągnie mnie do powtórek chociaż może kiedyś dam temu szansę. Niestety jest krucho z czasem żeby pogodzić to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barystoteles: Wiadoma sprawa, jednakże chciałbym sprzedać info, że Super Formuła jest szybsza od F2 i Red Bull mocno angażuje się w tę serię. I startują (startowali) tam ciekawi kierowcy: Nick Cassidy, Jurij Vips, Artem Markelov, Lucas Auer, Dan Ticktum :P, Pierre Gasly czy Stoffel Vandoorne.

Dla mnie ta seria jest ciekawsze od Indy... i można za free na YT obejrzeć powtórki.
@tumialemdaclogin: Co do Indy najnowsza wypowiedź RK: "„Nie ma tam wspomagania kierownicy, co przy moich ograniczeniach robi się bardzo skomplikowane, dlatego nigdy nie brałem tej serii w pełni pod uwagę, nawet jeżeli w pewnym momencie był kontakt z jednym zespołem. Miałem wówczas jednak inne cele główne. Mam jednak inne rzeczy na myśli i nie śledziłem tej serii dokładnie w ostatnich miesiącach. Zobaczymy jednak, co będzie możliwe”
Wiadoma sprawa, jednakże chciałbym sprzedać info, że Super Formuła jest szybsza od F2 i Red Bull mocno angażuje się w tę serię. I startują (startowali) tam ciekawi kierowcy: Nick Cassidy, Jurij Vips, Artem Markelov, Lucas Auer, Dan Ticktum :P, Pierre Gasly czy Stoffel Vandoorne.


@warrengda: jestem sceptyczny wobec pogoni za szybkością, sama szybkość nie jest gwarancją atrakcyjności serii. Indy ma z reguły tak dobrane tory (owale lub ciasne road courses), że
@mirasKo-Kalwario: kwestia gustu. W F1 wszyscy się ekscytują restartami, a restarty na owalach potrafią być znacznie bardziej widowiskowe. Każdemu polecam obejrzeć restarty w indy 500 zwłaszcza na ostatnich 20 okrążeniach, a jeśli nie podpasuje to trudno. A co do owali to zwróć uwagę, że praktycznie nigdzie poza USA nie występują a próby ich wprowadzania kończą się fiaskiem (Lausitz, Motegi). Owale w formie dirt track istniały w Stanach od początku motoryzacji podczas