Wpis z mikrobloga

Muszę się wam przyznać. Nigdy nie przeszedłem Maxa jedynki bez kodów( ͡° ʖ̯ ͡°). A pierwszą moją styczność pamiętam jak dziś, czyli średnio. Poszedłem do kuzyna z zamiarem wypalenia "Skoki narciarskie 2002, serdecznie zapraszam, Adam Małysz". Akurat grał w Maxa(na kodach oczywiscie) i tak mi się ta nieznana gra spodobała, że z 3h graliśmy, kto lepiej pozabija wrogów na danym levelu. Wychodząc od niego mialem już 2 gry, skoki i Maxa. W domu oczywiście grałem na kodach, nawet jak oryginałke kieryś kupiłem, to pierwsze co to kody, do dzisiaj pamiętam(spacja, myślnik, developer). Dzisiai znalazłem płytkę i stwierdziłem, że w wieku 33 lat dorosłem do przejścia Maxa Paynea bez kodów( ͟ʖ)
#maxpayne
Zizoug - Muszę się wam przyznać. Nigdy nie przeszedłem Maxa jedynki bez kodów( ͡° ʖ̯ ...

źródło: comment_1632397837AvghDrs7TPVy0ZOgTBXUBc.jpg

Pobierz
  • 13
@Zizoug: Max Payne jest generalnie trudny, nieodlącznym elementem serii jest ginięcie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja za młodu Maxa przechodziłem na dwa sposoby:
1) z nieskończoną amunicją
2)z nieśmiertelnością

Tak z dwa lata temu przeszedłem całą trylogię bez kodów, tobie też na pewno się uda!()
@Zizoug: To ja dziwny jestem bo nie używałem kodów. Pamiętam że z jednym miejscem w jakimś magazynie zeszło mi się dwa tygodnie :D Bo miałem tylko dwa naboje ale dałem radę ( ͟ʖ)

@drewmccxnn: Heh, za dzieciaka, to we wszystko na kodach grałem niestety:/ czasamu kody miałem szybciej niż gre :D
@Pawery1: Co Ty gadasz, trójka nie jest taka zła. Co prawda do pierwszej i drugiej części jej daleko, ale mimo wszystko wg mnie jest bardzo dobrą grą.
@Pierce: Dzięki, mimo grania na kodach dobrze pamiętam o f5, f9( ͡° ͜ʖ ͡°).

Niestety nie miałem dzwięku w cutscenkach,
@Zizoug: Jedynka jest sporo prostsza jak wyłączysz pomoc przy spowolnionym czasie i przebindujesz kombinację spowolnionego czasu na tylko spowolniony czas, tak jak jest w dwójce. Pozwala to włączyć Bullet Time w dowolnym momencie, a nie tylko jak stoisz w miejscu, tudzież po prostu jest to sporo płynniejsze do włączenia jak w dwójce. Pozwala to też trochę dłużej strzelać do wrogów jak leżysz na podłodze, gdy masz włączony cały czas BT