Wpis z mikrobloga

Siema, kojarzycie może jakieś laptopy do pracy? Potrzebuje żeby przy odpalonym Visual Studio + sql serwer ewentualnie jakiś docker/kubernetes w tle jakoś to chodziło. Do tego żeby była jakas stacja dokująca albo hub żebym nie musial przepinac wszystkiego na biurku za kazdym razem jak go zabieram. Podejrzewam, że to i tak bedzie potrzebne jeśli będe chicał podłączyć dwa monitory zewnętrzne. W celach naukowych jakieś zagdnienia z ml wjadą ale tutaj w pewnym momencie bez dedykowanej karty graficzny może być ciężko. Miałem kupować stacjonarke ale tak patrząc na cene kart graficznych pomyślałem, że może bardziej się bedzie opłacać laptop do pracy + xbox series x do gierek.

#laptopy #komputery
  • 5
@Fredi_kamionka: nie, ML jest bardziej w planach. Najbardziej zalezy mi na sprawach bieżących, czyli VS, docker jakis emulator android żeby śmigało. W gierki na kompie moze bym pogral ale w jakies malo wymagajace tytuly ktore nie sa dostepne na konsoli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joshuaa: Huawei Matebook 14.
Z tańszych lepszych, dobrze wykonanych. Rozdzielczością 2160x1440 o proporcjach 3:2.
Podobno podrożały wszystkie laptopy w ostatnim tygodniu.