Wpis z mikrobloga

#!$%@? człowiek może i nie taki stary ale też nie najmłodszy a dalej głupi

Czemu ja to sobie robię czemu się umawiam z najlepszą przyjaciółką na wyjście na miasto kiedy później przez tydzień nic mnie nie cieszy

Powiem wam że jak czekam na to spotkanie a potem patrzę na jej piękna pyzatą buźkę, na jej boczki spowodowane chorobą które popsuły jej idealna figurę, słucham setny raz tych samych historii, czy po prostu jak ją przytulam to jestem w niebie i nigdy nie czułem się tak dobrze jak przy niej

Ale wracając do domu jestem załamany chce mi się krzyczeć i ryczeć i ten stan na pewno nie trwa tak krótko jak ta euforia

#!$%@? ja już nie wiem co robić

najlepszy pomysł czyli klin klinem #!$%@? daje seks z innymi dziewczynami powoduje u mnie taka sama pustkę i załamie jak po spotkaniu z moją #friendzone a może i bardziej

Urwanie kontaktu tego też próbowałem niby tylko parę miesięcy jak ją ignorowałem ale wystarczyło że się zaczęły nasze programy tv które zawsze komentowaliśmy i ta miłość nie powiem że wróciła bo ona nawet na sekundę nie zmalała ale tak mnie głupi serial zdołował że przez tydzień nie miałem nawet siły pójść do WC aż w końcu do niej napisałem

#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 7
@dosprzet:

24 z czego 4 ją kocham

Myślę że wiek nic nie ma do miłości w moim krótkim życiu byłem parę razy zakochany z czego parę razy podobna sytuacja do tej gdzie wystarczyło zignorować dziewczynę i było po "miłości"

Tutaj jest coś więcej to jest naprawdę moja bratnia dusza nie wiem jak ci to powiedzieć to się po prostu czuje że to nie jest uczucie jak wszystkie poprzednie
@kjut_dziewczynka: Nie bo to nie miało by sensu chyba że jako misja Kamikaze- nie ja zerwę kontakt tylko ona

Dziewczyna tylko mówi o swoim facecie o tym że chce już mieć z nim dzieci chce z nim zamieszkać o matce chłopaka mówi teściowa

Ale nie liczy się to co mówi tylko to co robi a już na pierwszy rzut oka widać że ona go kocha tak samo jak ja ją