Wpis z mikrobloga

Wykopki #modameska mam 30 lat i potrzebuje kupić swój pierwszy poważny garnitur :D. W pracy mam potrzebę jeżdżenia na jakieś spotkania dzienne i wieczorowe… wiec pewnie muszę kupić dwa - czarny i granatowy? Gdzie to się kupuje? Najlepiej #wroclaw, albo jakaś #sieciowki, która będzie tez we Wrocław. Jakiś #blog #moda który pomoże? Kasa raczej srednio gra role, bo wagę trzymam od 10 lat wiec pewnie na kolejne 10 lat… ostatni, który kupowałem był maturalny i wybierała babcia także dramat … podpowiecie? #pomocy #pytanie
  • 25
@Lysy_z_Oporowa: no kasa gra rolę. Bo i u krawca uszyjesz za około 1000 PLN i za 7000+ PLN wzwyż. Ja jeden kupowałem na Szczecińskiej, ale za cholerę nie pamiętam jak oni się nazywali, takie małżeństwo prowadziło sklep. Mireczki tu z tagu polecali. Ja tak średnio jestem zadowolony, bo miał być materiał w miarę rozciągliwy, a nie jest, a dwa to fakt, że w pewnych sytuacjach się marszczy (tu część mojej winy
@Lysy_z_Oporowa: czarny garnitur jest mało uniwersalny, nadaje się tylko na wieczorowe okazje w zastępstwie smokingu. Granatowy to ten bardziej formalny, a oprócz niego weź sobie szary. Jeżeli koniecznie musisz stacjonarnie to poszetka.com ma we Wrocławiu salon - będziesz miał od nich zajebisty garnitur, a jak nie musisz mierzyć na miejscu tylko możesz zamówić przez neta i odesłać (za darmo) jak nie będzie pasować to bierz Suitsupply
@Lysy_z_Oporowa: Poszetka garnitury gotowe chyba nadal szyje w tym samym miejscu do Suit Supply. Przynajmniej kiedyś tak było, teraz nie śledzę. Na pewno garnitury z SuSu (i Poszetki) będą lepsze od Bytomi, Vistul i tak dalej. Lepsza, wygodniejsza konstrukcja, często ciekawsze materiały, lepsze wzornictwo.
Z SuSu polecam przede wszystkim modele Lazio, a odradzam Napoli. Z Poszetki - nie wiem, ale możesz przymierzyć na miejscu we Wro :)

Również propsuję wzięcie granatowego