Wpis z mikrobloga

od zmian br niemieckie jety z 2 wojny beda mogly spotkac miga 21 xD
do tego wloski cl13 mk4 idzie na 9.0 mimo ze ma osiagi mniej wiecej jak amerykanski a5 (8.3), gralo nim tak malo graczy ze jakies osoby z reddita zmanipulowaly ten #!$%@? system i gaijin podnosi mu br xD polecam watek
#warthunder
  • 5
  • Odpowiedz
@Gambolpuddy: ja wiedzialem wczesniej ze oni maja #!$%@? w bry i ze nie graja w swoja gre, ale myslalem ze dali sobie tam w algorytmie jakies zabezpieczenia, a nie ze gracze beda grac wystarczajaco dobrze biplanami i wystarczajaco zle jetami to era 1 i 5 zamienia sie nawzajem br'ami xD
  • Odpowiedz
@Gambolpuddy: @KrowaMleczna: według mnie to wina naziemnych bitew, tam różnymi klocami, które średnio są grywalne na air rb da się robić powalone rzeczy, a że ta gra w tym aspekcie jest #!$%@? i z niewiadomego mi powodu nie mogą rozdzielić brów dla samolotów na naziemne bitwy i powietrzne to jest jak jest. A i nie zapominajmy o mnożnikach kasy.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: ale co to znaczy ze wina bitew naziemnych? prawda jest taka ze gaijin jest zbyt glupi/leniwy zeby sobie rozdzielic statystyki z roznych trybow albo sie zastanowic nad zmianami jakie im ten algorytm proponuje. W tym przykladzie mamy sabera X ktory jest identyczny w grze jak saber Y, ale jeden jest na 9.0 a drugi na 8.3 bo na saberze X gra malo ludzi, a ci co graja sa dobrymi graczami
  • Odpowiedz
@MatPL1122: nie, to wina gajina który ma #!$%@? na balans i idzie drogą najmniejszego oporu. Gdyby chcieli to już dawno by dali twarde podziały BR które uniemożliwiają takie kwiatki jak mig15 vs mig19 a w samolotach to jest wręcz powszechne
  • Odpowiedz