Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki. Jak spędzacie/spędzaliście rocznicę Waszych związków? Albo jak uważacie, że taka rocznica powinna wyglądać? Niedługo wybija pierwsza rocznica mojego związku (nie małżeński, a chodzimy ze sobą prawie rok) i myślę jak to rozegrać. Mam pewien plan, ale jestem ciekaw Waszych opinii i pomysłów.

#rozowepaski #zwiazki #rocznica #prezent #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
@Skromniacha: W sumie ta rocznica bardzo wiele powie o waszym związku. Jeżeli ty coś przygotujesz, a ona tylko łaskawie wystawi Ci wieczorem #!$%@?ę, to wiedz, że ten związek do niczego nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@Skromniacha protip na wyjście już dostałeś więc jeśli chodzi o dom to polecam zrobienie odbitek wspólnych zdjęć z fona i przygotowanie lekkiego słodkiego papu (jeśli masz chynć się postarać ale raczej polecam współpracę w gotowaniu) jakiś szampan i filmidło a zdjęcia i szampana ustaw na stoliku z dobrym dostępem do światła. Możliwe że będzie chciała foto xD
  • Odpowiedz
@Sky-rusher: @Matty_c: @MirkobIog: @Przemek-195cm: właśnie powiem szczerze, że nawet mnie moja różowa zaskoczyła, bo ostatnio wyskoczyłą z tekstem "niedługo nasza rocznica, zaplanujmy sobie coś". I tak wstępnie ustaliliśmy, że w tym roku myślimy wspólnie, a następne lata to raz ja, a raz ona coś wymyśli. Moim zdaniem super. Mój plan był właśnie taki by wybrać się w miejsce naszej pierwszej randki - bardzo klimatyczne miejsce, bo restauracja w
  • Odpowiedz
@Przemek-195cm: Dzięki :D
@Opportunist: ja tam akurat lubię mieć takie daty, które coś szczególnego oznaczają. Moja różowa również. Miło jest powspominać w dzień rocznicy np. jak się poznaliśmy, co robiliśmy wtedy, co o sobie wtedy wiedzieliśmy, na jakim etapie życia i związku byliśmy itp i jest to myślę fajna okazja by zrobić drugiemu jakąś niespodziankę/prezent i razem spędzić ten czas :) rocznicę ślubu też obchodzić będę, ale póki co za
  • Odpowiedz