Wpis z mikrobloga

Witam, czy byliby chętni na rozbióreczkę Ralph Lauren Polo Red Extreme w cenie 1,37 zł/ml? Do odlania mam max 80 ml z czego albo pójdzie 7x10 ml, albo 6x10 ml i 1x20ml. Można dobrać coś z poniższej listy:

1. Mugler A*Men Kryptomint - 3,25 zł/ml - 20 ml
2. Zara Tobacco Collection Intense/Dark/Exclusive - 0,4 zł/ml - 40 ml
3. Paco Rabanne Ultrared Men - 1,40 zł/ml - 10 ml
4. Rasasi Daarej - 0,7 zł/ml - 40 ml
5. Swiss Arabian Shawq - 0,6 zł/ml - 20 ml
6. Moschino Forever - 1zł/ml - 10 ml

Dobierający będą mieć pierwszeństwo, ale jednocześnie zmniejszają też liczbę dekantów które mam xD mam na stanie 7x10 ml i 1x20 ml. Chyba ze będzie wzięcie, to domówię, może zdążymy zanim się skończy OLX/

Wszystko odlewam od 10 ml.
Szkło 2,5 zł.
Wysyłka OLX 1 zł/Paczkomat 13 zł/odbiór osobisty w Gdańsku za darmo
#perfumy #rozbiorka #stragan
Marmite - Witam, czy byliby chętni na rozbióreczkę Ralph Lauren Polo Red Extreme w ce...

źródło: comment_16324745679oB2DSfNbr91TC1fxJha2h.jpg

Pobierz
  • 17
UWAGA NA TĘ CHWILĘ SKOŃCZYŁY SIĘ DEKANTY
Otwieram listę rezerwową, jeśli znajdą się chętni na pozostałe 40 ml to domówię dekanty
@xiyejako: ale z Polo czy bez Polo? Bo tak ogólnie to akurat w tym wpisie robię głownie rozbiórkę Polo z możliwością domówienia czegoś ze straganu, a sam stragan robiłem parę dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby co to koniec Shawq, Forever i Ultrareda (w sumie był już wcześniej, ale niech stracę, odleję tym co już zdążyli się zapisać)
@Parias22: Tak jak pisałem, wpisuję na rezerwową, jak Polo zejdzie do końca to domówię dekanty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ryba18mk: @ptak_powszedni: @Miks232: @cetnar: @xiyejako: @Parias22: @aniewiemjaki: @Miauczynski_adas_adam: flakon już u mnie, ale chyba jest jakaś obsuwa w dojeździe dekantow, bo ciągle do mnie nie doszły, na razie mam tylko nr przesyłki. Jutro zacznę rozlewać tyle ile mam dekantow (z pierwszeństwem ci którzy wzięli większe paczki), pozostałe rozleję jak chociaż dostanę info ze gdzieś tam ta paczka się przemieszcza. Co prawda w piątek rano