Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jmuhha: mnie kiedyś policja ścigała bo mi nie przeszła płatność pomimo potwierdzenia i odjechałem kradnąc paliwo za 56 zł... Od tego czasu nie korzystam.
  • Odpowiedz
  • 5
@jmuhha ja raz o 6 sobie zatankowałem, cyk do pracy potem w trasę, a potem jeden z gliniarzy do mnie pisze na fb czy czasami nie zapomniałem zapłacić za paliwo, bo stacja nie chce robić problemu więc oficjalnie nie zgłosili. Wysłałem mu fakturki z aplikacji i się okazało, że u nich coś nie zaskoczyło, a mogli zabić. Ale fakt na początku cześć znajomych w szoku czemu odjeżdżam bez płacenie ( ͡º
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: jak tankowalem na orlenie to placilem kodem, ale przy kazdej aktualizacji trzeba sie było za kazdym.razem logowac na nowo, jak teraz to nie wiem. Od dawna sie tankuje na shellu, mam po drodze do pracy a paliwo troszke tansze. Chyba ze jade w druga strone, np na zakupy, to shell 30gr taniej niż orlen w mieście, gdzie pracuje xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: raz zaplacilem apka i 2x sciagnelo mi 250 zl za tankowanie. Gdybym wieczorem nie sprawdzil konta to bym pewnie je stracil, a tak to musialem dzwonic do banku. Nie place juz apka :)
  • Odpowiedz
@maciekson: Ze co? To coś masz skopane
Skanuje kod qr, wpisuje pin lub morda i samo pobiera kasę z konta. Do żadnego banku itp.. nie muszę się logować. Sprawdzone i płacone prze karty Mbank,PKO i alior
  • Odpowiedz
@pz3t: bo co? Bo obajtek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) musicie mu w #!$%@? zaszkodzić, pewnie po nocach nie śpi, że 500 wykopków tankuje gdzieś indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Urocze
  • Odpowiedz