Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisu.

Niestety zawiódł samochód. Na miejscu szybko pojawili się fachowcy z ubezpieczenia ale okazało się, że naprawa na miejscu jest niemożliwa. Dostałem samochód zastępczy, ale nie miałem już czasu żeby dojechać na miejsce bo po 16 na pewno w siedzibie wykopu nie ma.

Wszystkim osobom które plusowały dziękuję i zapewniam, że sprawę załatwię i wykonam misję. Pozwolę sobie jednak zachować dla siebie datę tego wydarzenia - po pierwsze będzie niespodzianka a po drugie będzie niespodzianka bo nikt się tego nie będzie spodziewał i może nie będzie się mógł przygotować.

Technicznie będzie to rozegrane tak, że podjadę samochodem w którym mam zainstalowany megafon (taki zestaw z ebaya za 200 zl) i z kabiny, siedząc wygodnie w fotelu, będę czytał treść słynnego opowiadania. Jestem przygotowany na mandat za używanie słów wulgarnych w przestrzenii publicznej - przyjęcia odmówię twierdząc, że to happening, a ja jestem perfomencerem oraz przywódcą tęczowych legionów LGBTP+-. Nie obawiam się też reakcji nikogo z administracji.

Wszystkim tym którzy mi złorzeczą powiem jedno - murzyńskie wiecie co wam wiecie dobrze gdzie. Gdyby nie awaria silnika w samochodzie to byłbym na miejscu i wykonał zadanie. Wiem, że słowa nołnejma jak ja, randoma z internetu jest #!$%@? warte i słusznie mi nie wierzycie/nie ufacie, ale po pierwsze - ja od nikogo #!$%@? nie chce za to żadnych pieniędzy XD Nikt mi #!$%@? za to nie zapłacił, a na wachę to ja wydałem prawie 400 zł bo jednak z innego miasta startowałem niż pierwotnie zakładałem.

Także mordunie moje drogie czekajcie, cierpliwość to cnota.

#glupiewykopowezabawy #oswiadczenie #gownowpis
lokosrio - Odnośnie wpisu.

Niestety zawiódł samochód. Na miejscu szybko pojawili s...

źródło: comment_1632570626HNGdUxzdDlUF0lkIHWCkg6.jpg

Pobierz
  • 24
@Bekovsky: zobaczymy jak będziesz skwierczeć jak zrobie to co zapowiadam, że zrobię.
@pwn3r: ale ja nie chcę żadnych plusów, wyjaśniam jednak sprawę żeby była jasność. Jak chcesz to możecie wszystkie zabrać ;) Nie sądziłem, że mój gównowpis zdobędzie więcej niż 6 góra 8.
@Zulf: tak będzie.