Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy zasilanie kamerki samochodowej w trybie parkingowym z dużego powerbanka to dobry pomysł? Czy jednak stres, że chińska bateryjka ulegnie samozapłonowi?
Ile może kosztować podłączenie do akumulatora?
#motoryzacja
  • 5
@majkel_bialkov: Myślałem o czymś takim, ale dla bezpieczeństwa zrezygnowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kupiłem do mojej kamerki sterownik, który odcina jej zasilanie jak wykryje spadek napięcia akumulatora do zbyt niskiego poziomu, nawet w zimę zawsze dałem radę odpalić, mimo że aku ma już parę lat
@aksal89: @majkel_bialkov: Mam 70MAI i chyba bateria mi sie tam zajechała na amen. Liczyłem że ona sie usypia jakoś gdy samochód jest zatrzymany, zasilanie odłączone - a ona chyba do zera się wyładowywała albo normalne użycie aż tak wykończyło tą baterie :/ Też myśle o powerbanku ale w sumie ona będzie wtedy cały czas nagrywać bezcelowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saeglopur: nie nagrywa cały czas. Ustawiasz, że włącza się jak wykryje ruch lub coś walnie w twoje auto. Ale do tego musi być podpięta pod zasilanie. Standardowa bateria z kamerki po roku uzytkowania działa może 5 sekund jeśli nie jest podpięta pod zapalniczke