Wpis z mikrobloga

ej a da się jakoś cofnąć tę szczepionkę na #koronawirus?

pytam najzupełniej poważnie, zostałam dzisiaj w domu nazwana foliarą, bo powiedziałam że nie idę na żadną trzecią dawkę, bo miały być tylko dwie i koniec, na szczepionkę poszłam namówiona, po szczepieniu zaczęłam czytać o jakichś NOPach, zatorach, zawałach i udarach poszczepiennych i nie dość, że boję się że sama jebnę na jakiś nagły zator chociaż cwierć wieku śmigam po świecie bezproblemowo, to jeszcze okazuje się że trzeba dać sobie podać #!$%@?ą trzecią dawkę, ile ich w ogóle ma być?
Jest jakieś antidotum na przyjętą szczepionkę? Nie chce jej już, jest jakaś okłamana i najchętniej chciałabym też odszkodowanie za straty moralne i stres na jaki zostałam wystawiona, a mam słabe nerwy, no ale w tym kraju pewnie nie ma co o tym mówić niestety

#covid #covid19 #pandemia #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #lekarz
  • 50
@surowageneracja: no zrobiłam to w czasie gdy były dobrowolne i mówione było, że są dobrowolne, mamy wybór no i druga dawka jest ostatnią, następnie okazuje się, że jak najbardziej, jedną z siedemdziesięciu czterech ostatnich dawek, więc niech ciągną druta i płacą siano za wprowadzanie w błąd i to, że od czerwca boje się że #!$%@?ę na zator, tak powinno to wyglądać
@cyrkoburdel: Za późno. Wśród 20-latków to masz 20-krotnie większą szansę wyłożyć kopyta na czymś innym, bo w tej grupie wiekowej koronawirus odpowiada tylko za 5% zgonów. Reszta zgonów czyli 95% są z innej przyczyny.