Wpis z mikrobloga

Parę dni później. Ta sama kobieta sobie parkuję. Cykam fotkę, wychodzi i zaczyna na mnie się drzeć i grozić bo uwieczniam jej wizerunek (fotografowałem tylko samochód). Tłumaczę że drugi mandat będzie bo ostatnie 5 minutowe wyjaśnienia że tak parkować nie powinna nie dotarły. Drze się, po czym macha ręką i zostawia tak pojazd.. Obok jest parking (po lewo) i spokojnie z 5-6 miejsc wolnych w odległości 10 metrów.

Jeśli ktoś nie kuma o co biega to nie powinien mieć #prawojazdy

#stopcham #ruchdrogowy #bezmozgiyeti #lodz ##!$%@? #zalesie
Pobierz corpseRott - Parę dni później. Ta sama kobieta sobie parkuję. Cykam fotkę, wychodzi i...
źródło: comment_1632917521QS6hR1fFIuHDmW8s2roEgQ.jpg
  • 65
@marian1881 eee panie przesadasz. Może i jest taki przepis ale w tym przypadku na takiej drodze to wogole bym się nie czepiał. Codzienne takie rzeczy widzę.


@klinQQ: Nie. To bardzo niebezpieczne, bo ogranicza widoczność pieszego. Prowadzi do poważnych wypadków z udziałem pieszych.
@corpseRott: złóż następnym razem wniosek o przeniesienie przesłuchania. mi to przeszło wiele razy bez problemu. jak będą sapać to składasz wniosek o zwrot kosztów dojazdów dla świadka , szybko sie naucza ze lepiej cie skierować na inny komisariat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klinQQ: Super podejście. Teraz sobie wyobraź, że chcę przejść przez ulicę z dzieckiem w wózku. Przez tak zaparkowane samochody nie widać NIC. Muszę najpierw odwrócić wózek, wyjść na ulicę i sprawdzić czy nic nie jedzie. Jak jedzie to uciekać z drogi. Jak wolne to znowu odkręcić wózek i iść. To jest po prostu masakra.