Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kodzirasek: Dla mnie mocno średnia, system walki to tragedia, kompletnie nie dla mnie. Przez to czuję się jakbym w Gothica grała, tylko już nie te czasy, żebym się tym cieszyła. Jak czytam opinie to tak pół na pół, część zawiedziona, część zachwycona.
@Kodzirasek: Dosłownie każda, w którą obecnie gram. BDO, SOLO, FFXV, bo zaczęłam znowu pogrywać. New World pewnie cieszy graczy, którzy nie mieli wcześniej do czyniena z open worldem i dowolnym stylem gry na taką skalę. Plus klimat, bo sporo ludzi docenia brak azjatyckiego klimatu. No i nie jest to najgorsza gra, tylko system walki mnie kompletnie odpycha.
@Xatal: Ale co Ci się podoba w systemie walki xD? Szczerze to jest tragiczny, responsywność bloków tragiczna, customizacja tragiczna, dynamika walki tragiczna... Zobacz sobie Albion albo BDO... Tam są dobre, unikalne systemy walki, tu to jest generyczne MMORPG i to z bardzo drętwą walką :/ Póki co jestem bardzo rozczarowany :[
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Obczaj sobie BDO, tam jest genialny system walki <3 Skille masz pod kombinacjami strzałka + attack i #!$%@? moby jakbyś grał w Mortal Kombat :D W Albionie też jest system walki mega, same skillshoty i AOE umiejętności, targetowanych chyba nie ma żadnych, trochę jakbyś w LoLa MMORPG grał i sam sobie wybierasz jakie masz mieć umiejętności poprzez itemy które nosisz, więc customizacji builda jest masa, bardzo dużo PVP, niestety jak
a tutaj jest dynamika


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Kurcze, naprawdę mamy zupełnie inne spojrzenia na ten system walki. W moim odczuciu nie ma żadnej dynamiki, system walki jest bardzo drewniany i mnie męczy. Fajnie poznać inne spojrzenie na tę grę :)

Obczaj sobie BDO, tam jest genialny system walki <3


@TheMaskator: System walki w BDO to jakiś inny lvl. Ile ja bym dała, żeby był zaimplementowany w innych grach. Minusów ta gra ma
System walki w BDO to jakiś inny lvl. Ile ja bym dała, żeby był zaimplementowany w innych grach. Minusów ta gra ma wiele, ale walka to coś genialnego.


@Silmarils: No dokładnie tak, większość MMO robi system, że skille #!$%@? jak w WoWie (Klawisze F1 do F12 i od 1 do 0, samo, albo z altem, z shiftem, z #!$%@?), zmienia się tylko to czy jest lockowanie targetu czy trzeba celować. W
@TheMaskator: Ze wszystkim się zgadzam. New World nie jest złą grą, ale spodziewałam się czegoś bardziej wow, tyle miesięcy na hype robią swoje. Jak kolejki się uspokoją i będę mogła zalogować się w dowolnym momencie to jeszcze zagram (skoro już kupiłam), ale system walki mnie zwyczajnie męczy i to dla mnie jeden z większych minusów.
@Silmarils: A czym grasz? Łucznikiem jest nawet fajnie, chociaż też w paru aspektach wkurza (jak te collidery, albo mylący efekt na strzale który chyba miał sygnalizować naładowany atak ale nie działa albo kogoś poniosła fantazja, czy topore skille), ale ja to skilli nie brałem, same pasywy, jako symulator strzelania z łuku jest ok, w sumie to full dmg zbudowałem i jak walnę headshota z naładowanej strzały to mob na moim poziomie
@TheMaskator: Miecz i tarcza, ale chcę się przerzucić na rapierkę + #!$%@?ę na włócznę/topór, zależy na co mam akurat ochotę.

Dystansowych broni nie ruszam, bo nie lubię tego stylu walki i w nim ssę. Na całą moją karierę w grach były tylko dwa tytuły, w których pasowało mi kilka klas dystansowych, ale to wyjątki. Wolę się wbić i wziąć na klatę te wilki xD