Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam, że Nana dzisiaj na relacji powiedziała, że produkcja zezwalała im na takie zachowanie i nie reagowali w ogóle. Po czym usunęła story xd widział to ktoś? Widziałam chyba z 3 takie komentarze na insta.
Jeżeli to jest prawda, to śmiem twierdzić, że oni nie zareagowali w żaden sposób i Wiktoria sama może odeszła.
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@Hogataa26: powiedziała jedynie że skoro ludzie mówią że tak źle się zachowywali to dlaczego z produkcji nikt nie zareagował , chodziło jej raczej o to że nic złego nie robili bo nie zwracano im uwagi, choć wiadomo że przyzwolenie na to wynika przede wszystkim z tego że będzie coś kontrowersyjnego w programie
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Tak, widziałam. Mówiła, że jakby faktycznie Wiktoria była tak bardzo linczowana jak wszyscy o tym piszą, to produkcja by zareagowała i do tego nie dopuściła. A widocznie nie było aż tak źle, skoro nie zareagowali XDD
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Widziałam to story. Mówiła,że ludzie jej piszą o tym,że się znęcali, ale jakie to było znęcanie skoro produkcja w żaden sposób nie zareagowała na to no więc jakie to znęcanie było i o o co ludziom chodzi .
  • Odpowiedz
@ddonewry927: to samo pisała kiedyś Łajno na insta - że skoro nikt z produkcji ją nie powtrzymał, tzn. że nic złego nie zrobiła xd Wyobrażacie sobie jaki trzeba mieć burdel we łbie, żeby uważać, że skoro nikt nie powiedział ci STOP, to możesz podżegać innych przeciwko jednostce, gnoić, wyzywać od szmat, #!$%@?, kłamać i mówić o chęci sprzedania gonga w łeb? xd Czasami się zastanawiam czy ten pokraczny gremlin w ogóle
  • Odpowiedz
@Hogataa26: to mnie najbardziej śmieszy. Ciągłe #!$%@?, że nie wiemy jak naprawdę było, ale jeśli to co widzimy na ekranach telewizorów i na lajwie nie było odtwarzaniem ról ( a przecież wiadomo, że #!$%@? nie dostali scenariuszu i produkcja nie kazała im odgrywać scenek), to nie ma usprawiedliwienia dla tego co tam się #!$%@?. Nie ważne, że coś ich w Wiki wqrwia, to nie jest powodem do siadania na kimś grupą.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Widziałam te story, mówiła że produkcja nie zareagowała, że pokazują tylko godzinę z całego dnia a oni się tam fajnie bawili. Chyba nawiązała do tej imprezy gdzie Wika bawiła się z Łukaszem, że nie było pokazane jak oni się bawili x obsługa hoteli, że żeby zobaczyć jak ono fajnie się bawili to trzeba obejrzeć bonus. Także stek bzdur który ma ich niby usprawiedliwić, bo skoro nikt nie reaguje to nic
  • Odpowiedz